LEGO Marvel Super Heroes 2 - Deluxe Edition (PC) DIGITAL

LEGO Marvel Super Heroes 2 - Deluxe Edition (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Dětské, Dobrodružné, Lego

Jazyková verze:

Pełna polska

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi7

Popis

Už je ČAS! Kup si nyní Edici Deluxe a obdržíš přístup k hlavní hře a rovněž Season Pass. Připoj se k oblíbeným superhrdinům a superzločincům z různých epoch a realit v úplně novém dobrodružství – LEGO® Marvel Super Heroes 2!

 

  

 

 

LEGO® Marvel Super Heroes 2 je volným pokračováním hitu LEGO® Marvel Super Heroes z roku 2013 a přinese zcela nové a originální dobrodružství. Hra LEGO® Marvel Super Heroes 2 představuje spojení ikonických Marvel superhrdinů a záporákůz odlišné éry a reality a typického LEGO® humoru.

 

Toto epické dobrodružství hráče zavede do kosmické bitvy odehrávající se napříč ikonickými Marvel lokacemi, které jsou vyrvány z času a prostoru a vytváří tak neuvěřitelný svět zvaný "Chronopolis."

 

"LEGO® Marvel Super Heroes 2 přinese kromě originálního příběhu také úžasné nové herní prvky, jako je například ovládání času a kompetitivní mód Super Hero pro 4 hráče," říká Tom Stone, ředitel společnosti TT Games. "Tato hra má potenciál oslovit jak fanoušky franšízy LEGO a Marvel, tak i úplné nováčky. Těšit se můžeme na celou řadu zcela nových herních postav známých z univerzu Marvel, tak i na staré dobré známé postavy v nových převlecích."

 

Hráči budou moci převzít kontrolu nad mnoha ikonickými postavami, jako je například Cowboy Captain AmericaSpider-Man 2099ThoeHulkStrážci GalaxieBlack PantherCaptain MarvelDoctor StrangeGreen Goblin a mnoho dalších.

 

LEGO® Marvel Super Heroes 2 přináší signifikantní LEGO humor a zábavu pro celou rodinu díky kooperativnímu a kompetitivnímu módu pro až 4 hráče.

 

 

 

LEGO MARVEL SUPER HEROES 2 software © 2017 TT Games Ltd. Produced by TT Games under license from the LEGO Group. LEGO, the LEGO logo, the Brick and the Knob configurations and the Minifigure are trademarks of the LEGO Group. © 2017 The LEGO Group. © 2017 MARVEL. All other trademarks and copyrights are the property of their respective owners.  All rights reserved. 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

minimum:

Operační systém: Windows 7/8 / 8.1 / 10 x64, Procesor: Intel Core i5-760 (4 * 2800), AMD Athlon X4 740 (2 * 3200), Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: GeForce 560 Ti MB), Radeon HD 5850 (1024 MB), DirectX: Verze 11, Síť: Vysokorychlostní připojení k internetu, Místo na disku: 18 GB volného místa


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet