LEGO Batman (PC) DIGITAL

LEGO Batman (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dětské, Lego

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi7

Popis

LEGO Batman to pierwsze z serii przygody tytułowego, mrocznego bohatera. Tym razem jednak możemy go spotkać w dość osobliwej, klockowej wersji. Batman kolejny raz pakuje się w niezłą kabałę i stara się uratować świat.

LEGO Batman nie różni się mechaniką od poprzednich edycji z serii LEGO. W trakcie rozgrywki wcielamy się kolejno w różnego rodzaju bohaterów, a następnie staramy się przejść z lokacji do lokacji pokonując klockowych wrogów i rozwiązując liczne zagadki logiczne. Wszystko po to, by Batman mógł kolejny raz ocalić Gotham.


LEGO Batman: The Videogame oživuje zcela originální příběh legendárního ochránce města Gothamu... Batmana. Hra nabídne hráčům možnost ovládat Batmana (Bruce Waynea), Robina a bonusového hrdinu Nightwinga v boji proti všem notoricky známým kriminálníkům, mezi nimiž nechybí Joker, Tučňák, Kočičí žena a mnoho dalších, kteří utekli z arkhamského blázince a jsou připraveni zmocnit se celého města!
Hráči mohou prozkoumat i svou temnou stránku a bojovat ve hře v roli padoucha a prozkoumávat tak hru z úplně jiného úhlu pohledu a se zcela novými zločineckými cíli. Hráči budou moci vstoupit do jedinečného LEGO světa vybaveni sbírkou obleků se špičkovou technologií, vynálezy a skvěle vybavenými vozy, aby předali všechny lotry spravedlnosti... nebo jako padouši rozpoutali v Gothamu peklo!

 

  • Bojuj za spravedlnost v roli Batmana a Robina, nebo vyvolej chaos jako Joker, Kočičí žena či jakýkoliv jiný zločinec... Ochraň město Gotham, nebo jej znič.
  • Proplétej se stokami, skákej po střechách a vypořádej se se zločinci na všech dobře známých místech města Gothamu.
  • Bojuj na zemi, moři i ve vzduchu za použití mnoha špičkově vybavených Batmanových či Robinových dopravních prostředků, mezi nimiž nechybí batmobil, batloď nebo batkoptéra s technologií stealth.
  • Ve dvou se to lépe táhne... Rozšiř schopnosti udatné dvojky využitím možností Batmanových demoličních, ultrazvukových a plachtících obleků a gravitačních, magnetických a potápěčských obleků Robinových, které jim pomohou v boji proti zločincům města Gotham.
  • Užij si mnoha herních režimů a úrovní:
  • Hraj hru v obou možných variantách! Ať už v roli hrdiny či na straně zločinu.
  • Zahraj si znovu libovolnou úroveň v režimu volné hry a vyber si kteréhokoli z hrdinů, kterého se ti podařilo zpřístupnit. Najdi dříve skryté herní oblasti i extra odměny a bonusy.
  • Během hry sbírej různé kostičky, které zvyšují sílu či dodávají nové schopnosti nebo odemykají bonusové úrovně.

 

 

 

LEGO BATMAN: THE VIDEOGAME Software © 2008 TT Games Publishing Ltd. Všechny ostatní obchodní známky a autorská práva jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

LEGO, LEGO logo a Minifigure jsou obchodními známkami společnosti LEGO Group. © 2008 The LEGO Group. Všechna práva vyhrazena.

BATMAN a všechny související postavy a prvky jsou ochrannými známkami © DC Comics.
WBIE LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.
(s08)

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS: Windows Vista®/XP, procesor: Intel® P3 1.5 GHz nebo AMD AthlonTM XP, paměť: 256 MB RAM, 512 MB RAM pro Windows Vista®, grafická karta: 128 MB kompatibilní s Shader Model 2.0


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet