LEGO Batman 3: Beyond Gotham (PC) DIGITAL

LEGO Batman 3: Beyond Gotham (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dětské, Lego

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi3

Popis

LEGO Batman 3 to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii platformówek 3D. Gra tym razem wysyła nas do uniwersum DC, w którym Batman, wraz z Ligą Sprawiedliwości muszą podołać kolejnemu zadaniu. Tym razem jednak akcja nie rozgrywa się na mrocznych ulicach Gotham, a gdzieś w przestrzeni kosmicznej.

LEGO Batman 3, podobnie jak poprzednie odsłony tego cyklu, pozwala nam się wcielić w klockowe wersje superbohaterów. Przechodzimy z lokacji do lokacji, bijemy się plastikowymi przeciwnikami i rozwiązujemy liczne zagadki logiczne. A wszystko po to, by kolejny raz uratować klockowy świat.


Skvěle prodávaná série videoher LEGO Batman se vrací v podobě nového, nadpozemského akčního dobrodružství! V LEGO Batman 3: Beyond Gotham, Temný rytíř spojí své síly se superhrdiny světa DC Comics a odstartuje do vesmíru, aby zastavil zlého Brainiaca, kdetý se chystá zničit Zemi. Brainiac zmenšuje planety pomocí kouzla Prstenů Lanternů, aby si je mohl zařadit do své podivné sbírky miniatur měst z celého vesmíru. Nyní se musí ti největší hrdinové a nejpodlejší záporáci spojit a vydat se na cestu po světech Lanternů, aby získali všechny jejich prsteny a zastavili Brainiaca, dokud je ještě čas.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Vzrušující vesmírné bitvy: Úplně poprvé se společně s Batmanam a jeho spojenci zúčastníte bitev ve vesmíru a na rozličných světech Lanternů jako Zamaron a Odym.
  • Rozsáhlý seznam hrdinů i záporáků z DC Comics: Odemkněte si a zahrajte si za více než 150 postav s úžasnými silami a schopnostmi, jako jsou členové Justice League nebo BIG LEGO figurky Cyborg, Solomon Grundy a spousta dalších.
  • Unikátní příběhová linie se spoustou zvratů: Překvapivá odhalení, Brainiacova schopnost ovládat myšlenky a moc Prstenů Lanternů přinášejí do hry úplně nové stránky hrdinů, o kterých jste si mysleli, že je dobře znáte.
  • Hackujte počítačové terminály: Vstupte do virtuálního světa, abyste unikli z bludišť, bojujte v arénách a závoďte o přístupové kódy.
  • Bat-tastické Gadget Wheel: Jednoduchým stisknutím tlačítka si vyberte a vylepšete výbavu a schopnosti vybraného hrdiny.
  • Rozličná proslulá místa: Navštivte Hall of Justice, Batcave a Justice League Watchtower, abyste se dostali do obchodů, místností s trofejemi a k úpravám hrdinů a vozidel.
  • Hvězdné obsazení: Hra obsahuje úžasný seznam dabérů, přičemž spousta z nich už si v některém díle LEGO Batman zahrála: Troy Baker (Batman); Travis Willingham (Superman); Christopher Cory Smith (The Joker); Laura Bailey (Wonder Woman a Catwoman); Dee Bradley Baker (Brainiac); Josh Keaton (Green Lantern); Scott Porter (Aquaman) a nikdo menší než sám Batman z roku 1960, Adam West!

 

 

 

LEGO BATMAN 3: BEYOND GOTHAM software © 2014 TT Games Ltd. Produced by TT Games under license from the LEGO Group. LEGO, the LEGO logo, the Brick and the Knob configurations and the Minifigure are trademarks of the LEGO Group. © 2014 The LEGO Group. All other trademarks and copyrights are the property of their respective owners. All rights reserved.

Batman and all related characters, and elements are trademarks of DC Comics © 2014. All Rights Reserved.
WB GAMES LOGO, WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc.
(s14)

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows Vista/7/8 s posledními service packy a aktualizacemi; Intel Core 2 Duo nebo podobný dvoujádrový procesor od AMD; 2 GB RAM; grafická karta NVIDIA GeForce 7600GS nebo ATI Radeon 1950 s 256 MB videopaměti; DirectX 10; stálé připojení k internetu; 10 GB volného místa na disku


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet