LEGO DC Super-Villains (PC) DIGITAL

LEGO DC Super-Villains (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Lego

Jazyková verze:

Polski dubbing

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry, které by mohly být normálně ohodnoceny nálepkou PEGI 3, ale obsahují scény, které mohou nahánět hrůzu. Scény částečně obsahující nahotu mohou být v takových hrách přítomny, ale nikdy v sexuálním kontextu.

Popis

LEGO DC Super-Złoczyńcy, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na „złolach” z uniwersum DC. Kiedy okazuje się, że słynni bohaterowie z Ligi Sprawiedliwości nagle znikają, na świecie zapanował chaos. To jednak superzłoczyńcy postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce.

LEGO DC Super-Złoczyńcy nie różni się zbytnio mechaniką od poprzednich odsłon serii LEGO. I tym razem możemy wcielać się tutaj w plastikowych bohaterów, a następnie przechodzić z lokacji do lokacji pokonując wrogów i rozwiązując zagadki logiczne. Wśród antybohaterów znajdziemy między innymi Harley Quinn, Jokera czy Lexa Luthora.


 Předobjednejte si hru a získejte dřívější přístup k dodatku Justice League Dark Character Pack.

 

 

Vydejte se na zcela nové LEGO dobrodružství a staňte se tím nejlepším padouchem, jakého kdy vesmír viděl, ve hře LEGO DC Super-Villains. Zcela poprvé budou mít hráči možnost hrát za superpadoucha po celou dobu hraní a provádět tak nezbedné skopičinky a rozpoutat chaos v této akční hře vyvinuté ve spolupráci s DC Comics.


Příběh hry LEGO DC Super-Villains je zasazen do rozlehlého otevřeného světa DC Universe, kde Liga Spravedlnosti zmizela beze stopy a zanechala tak břímě ochrany planety Země na svých protějšcích z paralelního vesmíru, kteří sami sebe označují za Syndikát Spravedlnosti. Jak ale brzy vyjde najevo, tito nováčci nejsou tak zcela ti, za které se vydávají... Úkolem hráče bude odhalit úmysly těchto nových neznámých, rádoby hrdinů. Vydejte se na epické dobrodružství a setkejte se s mnoha ikonickými postavami známými z DC univerza, jako je Joker, Harley Quinn, Lex Luthor, Deathstroke, Killer Frost, Sinestro a mnoho dalších.


Klíčové prvky:

 • Je dobré býti zlý - Pokud jde o zločinnost, Injustice League nezůstane nikdy pozadu. Hráči budou bojovat s protivníky, řešit hádanky a překonávat překážky za využití nejrůznějších vylomenin a taktik.
 • Přizpůsobitelní padouchové - Vytvořte si svého unikátního superpadoucha již na začátku hry nebo vybírejte ze známých postav. Přizpůsobte si vzhled, styl, schopnosti a příběh každé z postav. Při postupu hrou hráči odemykají nové schopnosti, dovednosti a další prvky přizpůsobení.
 • Neskutečně zábavný příběh DC Comics - Bojujte se zlem v zábavném, originálním a humorném dobrodružství vytvořeném v kolaboraci s DC Comics.

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

 • Operační systém: Windows 7/8/8.1/10 x64
 • Procesor: Intel Core i3-3240 (2 * 3400) or equivalent, AMD Athlon X4 740 (2 * 3200) or equivalent
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: GeForce GTX 460 (1024 MB), Intel Iris Pro 5200 (shared), Radeon HD 5850 (1024 MB)
 • DirectX: Verze 11
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 16 GB volného místa

DOPORUČENÉ:

 • Operační systém: Windows 7/8/8.1/10 x64
 • Procesor: Intel Core i5-4570T (2*2900) or equivalent, AMD FX-6350 (6 * 3900) or equivalent
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: GeForce GTX 750 Ti (2048 MB), Radeon HD 7970 (3072 MB)
 • DirectX: Verze 11
 • Pevný disk: 16 GB volného místa

 

LEGO DC SUPER-VILLAINS software © 2018 TT Games Ltd. Produced by TT Games under license from the LEGO Group. LEGO, the LEGO logo, the Brick and the Knob configurations and the Minifigure are trademarks of the LEGO Group. © 2018 The LEGO Group. All other trademarks and copyrights are the property of their respective owners. All rights reserved. DC LOGO and all related characters, and elements are trademarks of DC Comics © 2018. All Rights Reserved. WB GAMES LOGO, WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc.(s18)


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet