LEGO Harry Potter: Léta 5-7 (PC) DIGITAL

LEGO Harry Potter: Léta 5-7 (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dětské, Lego

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry, které by mohly být normálně ohodnoceny nálepkou PEGI 3, ale obsahují scény, které mohou nahánět hrůzu. Scény částečně obsahující nahotu mohou být v takových hrách přítomny, ale nikdy v sexuálním kontextu.

Popis

LEGO Harry Potter Lata 5-7 to kontynuacja gry wydanej w 2010 roku. Produkcja opowiada o kolejnych przygodach tytułowego bohatera i jego grupki przyjaciół. Z czasem Harry uczy się nowych zaklęć i poznaje nowych czarodziejów.

LEGO Harry Potter Lata 5-7 nie odbiega dużo rozgrywką od tego, co przedstawiała poprzednia odsłona. Wciąż kierujemy tutaj klockowymi wersjami czarodziejów i mugoli, przechodzimy z lokacji do lokacji, rzucamy czary i staramy się pokonać Sami Wiecie Kogo. Harry będzie musiał kolejny raz uratować świat od zła.


Hra LEGO Harry Potter: Years 5-7 založená na posledních třech knihách a čtyřech filmech o Harrym Potterovi vezme hráče na hrdinské dobrodružství v Mudlovském a kouzelnickém světě.  Od Zobí ulice v Kvikálkově po Příčnou ulici, Prasinky a Bradavice, potkají hráči nové postavy, nové výzvy a nová kouzla, a připraví se tak na závěrečný střet s Lordem Voldemortem.

 

  • Naučte se a použijte nové amulety a kouzla, včetně Kleteb, které se nepromíjí.
  • Ovládněte pokročilé soubojové schopnosti a postavte se Voldemortovým smrtijedům.
  • Odemkněte si přes 100 postav, včetně Fenrira Šedohřbeta, Bellatrix Lestrangeové a profesora Slughorna.
  • Prozkoumejte nové lokace jako Ministerstvo kouzel nebo Godrikův důl.
  • Zahrajte si s páteli nebo členy rodiny díky jednoduchému naskoč/vyskoč kooperativnímu multiplayeru s dynamickým split-screenem.

 

 

 

HARRY POTTER postavy, názvy a související indicie jsou ochranné známky společnosti © Warner Bros Entertainment Inc., Harry Potter Publishing Rights © JKR. WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM a © Warner Bros Entertainment Inc (s10)

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS: Windows XP SP3 Vista nebo Windows 7, procesor: Dual Core CPU @ 2GHz (Pentium D nebo lepší), paměť: 1GB RAM, HDD: 8.5 GB, grafická karta: Shader Model 3 (NVIDIA GeForce 6800, 7800, 8xxx nebo lepší; ATI X1950 nebo lepší)


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet