LEGO Marvel Super Heroes 2 (PC) DIGITAL

LEGO Marvel Super Heroes 2 (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dětské, Dobrodružné, Lego

Jazyková verze:

Polska/Angielska

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi7

Popis

LEGO Marvel Super Heroes 2 to kontynuacja produkcji z 2013 roku. I tym razem wkraczamy do fikcyjnego świata złożonego z klocków LEGO. Fabuła skupia się tutaj na Kangu Złoczyńcy, który sprowadza na świat wielki chaos poprzez mieszanie w czasie. Jedynym ratunkiem są tutaj tytułowi herosi.

LEGO Marvel Super Heroes 2 to prawdziwa, superbohaterska mieszanka. Produkcja umożliwia pokierowanie klockowymi wersjami takich bohaterów jak protagoniści ze Strażników Galaktyki, Hulk, Doktor Strange, Thor, czy Spider-Man. Walczymy, jak można się domyślać, z superzłoczyńcami z uniwersum DC.


LEGO® Marvel Super Heroes 2 je volným pokračováním hitu LEGO® Marvel Super Heroes z roku 2013 a přinese zcela nové a originální dobrodružství. Hra LEGO® Marvel Super Heroes 2 představuje spojení ikonických Marvel superhrdinů a záporáků z odlišné éry a reality a typického LEGO® humoru.

 

Toto epické dobrodružství hráče zavede do kosmické bitvy odehrávající se napříč ikonickými Marvel lokacemi, které jsou vyrvány z času a prostoru a vytváří tak neuvěřitelný svět zvaný "Chronopolis."

 

"LEGO® Marvel Super Heroes 2 přinese kromě originálního příběhu také úžasné nové herní prvky, jako je například ovládání času a kompetitivní mód Super Hero pro 4 hráče," říká Tom Stone, ředitel společnosti TT Games. "Tato hra má potenciál oslovit jak fanoušky franšízy LEGO a Marvel, tak i úplné nováčky. Těšit se můžeme na celou řadu zcela nových herních postav známých z univerzu Marvel, tak i na staré dobré známé postavy v nových převlecích."

 

Hráči budou moci převzít kontrolu nad mnoha ikonickými postavami, jako je například Cowboy Captain America, Spider-Man 2099, Thoe, Hulk, Strážci Galaxie, Black Panther, Captain Marvel, Doctor Strange, Green Goblin a mnoho dalších.

 

LEGO® Marvel Super Heroes 2 přináší signifikantní LEGO humor a zábavu pro celou rodinu díky kooperativnímu a kompetitivnímu módu pro až 4 hráče.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMALNE:

  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 x64,
  • Procesor: Intel Core i5-760 (4 * 2800), AMD Athlon X4 740 (2 * 3200),
  • Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: GeForce 560 Ti (1024 MB), Radeon HD 5850 (1024 MB),
  • DirectX: Wersja 11,
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem,
  • Miejsce na dysku: 18 GB dostępnej przestrzeni

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet