LEGO Harry Potter: Léta 1-4 (PC) DIGITAL

LEGO Harry Potter: Léta 1-4 (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dětské, Lego

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Nedostupné

Doručení:

elektronické doručení

Hry, které by mohly být normálně ohodnoceny nálepkou PEGI 3, ale obsahují scény, které mohou nahánět hrůzu. Scény částečně obsahující nahotu mohou být v takových hrách přítomny, ale nikdy v sexuálním kontextu.

Popis

LEGO Harry Potter Lata 1-4 pozwala graczom na wejście w magiczny świat najpopularniejszego czarodzieja na całym świecie. Oto tytułowy Harry otrzymuje list, w którym znajduje zaproszenie do Hogwartu. Mieszkający w komórce pod schodami chłopiec nie zdaje sobie sprawy z tego, że w świecie czarodziei jest prawdziwą legendą.

LEGO Harry Potter Lata 1-4 przedstawia historię początków przygód tytułowego bohatera. W trakcie rozgrywki gracz będzie mógł poznać tajniki magii, rozwiązywać zagadki i przechodzić przez znaną miłośnikom książek i filmów o Harrym historię razem z protagonistą i jego przyjaciółmi, Ronem i Hermioną.


LEGO Harry Potter: Years 1-4 přináší hráčům možnost zažít kouzla a dobrodružství Harryho Pottera zbrusu novým a jedinečným LEGO způsobem. V roli Harryho Pottera, Rona Weasleyho a Hermiony Grangerové, stejně jako mnoha dalších oblíbených postav, se hráči mohou zúčastnit výukových lekcí, sesílat kouzla, míchat lektvary, létat na košťatech a plnit úkoly nutné pro získání bodů do školního poháru. V průběhu hry se hráči mohou vrhnout na průzkum známých míst čarodějného světa, včetně Bradavického hradu, Příčné ulice, Zapovězeného lesa či Prasinek!

 

 

HARRY POTTER postavy, názvy a související indicie jsou ochranné známky společnosti © Warner Bros Entertainment Inc., Harry Potter Publishing Rights © JKR. WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM a © Warner Bros Entertainment Inc (s10)

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows XP/Vista; Intel P4 1,8 GHz/AMD Athlon XP 2200+; 512 MB RAM; ATI X1300/NVIDIA GeForce FX 5800 (256 MB RAM); Zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX 9.0c; podporován ovladač pro Xbox 360


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet