XCOM: Enemy Unknown – The Complete Edition (PC) DIGITAL

XCOM: Enemy Unknown – The Complete Edition (PC) DIGITAL promo akce

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Polska/Angielska

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

Autoři Sid Meier's Civilization vytvořili hru o posledním boji lidské civilizace. Jako velitel elitní polovojenské organizase známé jako XCOM budete bránit Zemi proti hrozivé mimozemské invazi.

 

XCOM: Enemy Unknown - The Complete Edition obsahuje hru XCOM: Enemy Unknown mnohými oceňovanou jako Hra roku i s velmi dobře hodnoceným datadiskem XCOM: Enemy Within a všechny vydané balíčky obsahu za neuvěřitelnou cenu.

 

 

Hlavní vlastnosti:

 

 • Complete Edition obsahuje:
  • XCOM: Enemy Unknown
  • XCOM: Enemy Within
  • DLC Elite Soldier Pack
  • DLC Slingshot
  • DLC Second Wave

   

 • STRATEGICKÁ ZÁKLADNA: Detekujte a pronásledujte mimozemské nepřátele a budujte a rozšiřujte vaše velitelství XCOM. Najímejte, upravujte a vylepšujte unikátní agenty, spravujte personální složení a vyjednávejte s vládami po celém světě.
 • TAKTICKÉ BITVY: Řiďte vaše jednotky v intenzivních tahových pozemních bitvách, organizujte tajné operace a zachraňujte civilisty v zalidněných městech a zpustošených pláních po celé planetě.
 • ZKOUMEJTE MIMOZEMSKÉ TECHNOLOGIE: Najímejte vědce a inženýry, abyste si zpřístupnili pokročilejší zbraně, brnění a schopnosti.
 • MULTIPLAYER: Hrajte za lidi a mimozemšťany a kombinujte jejich schopnosti, abyste přechytračili a přemohli vaše protivníky v intenzivních tahových soubojích jeden na jednoho.

 

 

© 1994-2013 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K, 2K Games, Firaxis Games, XCOM, XCOM: Enemy Unknown, XCOM: Enemy Within, a jejich výhradní loga jsou obchodními známkami Take-Two Interactive Software, Inc. Ikony věkového hodnocení jsou obchodními známkami Entertainment Software Association. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní značky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.

 

Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows Vista; dvojádrový procesor (Core 2 Duo 2.4 GHz nebo Athlon X2 2.7 GHz); 2 GB RAM; 20 GB volného místa na disku; DVD-ROM (pro instalaci z disku); grafická karta s 256 MB videopaměti (NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT nebo lepší); zvuková karta kompatibilní s DirectX.

 

Ostatní požadavky & podpora: Instalace vyžaduje jednorázové vysokorychlostní připojení k internetu kvůli autentikaci na Steamu; vyžaduje instalaci softwaru (je přiložen na instalačním disku) Steam Client, Visual C++ 2008 Runtime Libraries, a Microsoft DirectX.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet