XCOM 2 (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

XCOM 2 (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Hry pro Mac, Hry pro Linux, Strategie

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor. Popis na zadní straně balení hry indikuje hlavní důvody proč hra získala určitý rating. Jde o osm označení představujících tyto druhy obsahu: násilí, vulgární mluva, riziko drog, sex, diskriminace, gamblerství a online hry s dalšími lidmi.

Popis

XCOM 2 to produkcja, która rozgrywa się w 20 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Teraz Ziemią rządzą kosmici. Pozornie mają dobre zamiary. Budują miasta i ulepszają technologię. Nieliczni jednak wiedzą, że skrywają pewna mroczną tajemnicę. Ludzkość jest zagrożona.

XCOM 2 pozwala graczowi na rozkręcenie ruchu oporu. Początkowo mały, wciąż się rozrasta, by mógł stanowić potężną linię obrony przed najeźdźcą. Od Ciebie będzie zależało, czy Ziemia wraz ze wszystkimi jej mieszkańcami zostanie ocalona.


XCOM 2 je pokračováním Hry roku 2012 – oceňované strategie XCOM: Enemy Unknown.

 

Země se změnila. Dvacet let uplynulo od okamžiku, kdy světoví lídři bezpodmínečně kapitulovali a poslední linie obrany země před mimozemšťany – XCOM – byla rozpuštěna. Nyní vládnou Zemi mimozemšťané. Budují zářná města, která slibují skvělou budoucnost pro lidstvo, ale pod tím vším se skrývá zlověstný plán a likvidace všech, kdo si troufnou odporovat jejich novým nařízením.

 

Jen ti, kdo žijí na kraji světa, mají to, co by se dalo nazývat svobodou. A právě tady se seskupují síly, aby se postavily za humanitu. Zbytky jednotek XCOM, které jsou stále na útěku, musejí povstat z popela, odhalit hrozivou pravdu za mimozemskou okupací a zničit mimozemskou hrozbu jednou provždy.

 

  • XCOM NA ÚTĚKU: Ujměte se velení Avengeru, kdysi zásobovací lodě mimozemšťanů, nyní mobilního velitelství jednotek XCOM.
  • NAVERBUJTE VOJÁKY ODPORU: Pět tříd vojáků, každá se svým vlastním stromem dovedností. Mezi nimi jsou i novinky jako například Momentum, se kterou můžete vytvářet vojáky na míru vaší taktice.
  • TAKTICKÝ GERILOVÝ BOJ: Nové herní koncepty nabízejí více flexibility taktiky v boji. Momentálně stav světa ovlivňuje prostředí každé mise. Použijte utajení k přepadení nepřátelských jednotek. Oberte nepřátele o cenné vybavení a artefakty. Zachraňujte důležité osoby a padlé vojáky tím, že je odnesete do bezpečného místa.
  • NOVÉ DRUHY NEPŘÁTEL: Pestrá nabídka nepřátel druhu ADVENT, útočných síl mimozemských okupantů, skýtá taktickou výzvu.
  • ZKOUMEJTE, VYVÍJEJTE A VYLEPŠUJTE: Upravujte a stavte nové místnosti na Avengeru, které zajistí jednotkám XCOM nové dovednosti na bojišti.  Využijte své vědce a inženýry k výrobě a vylepšování výzbroje a výstroje podle vaší taktiky.
  • KAŽDÁ MISE PŘEDSTAVUJE UNIKÁTNÍ VÝZVU: Vydejte se na mise po celém světě, od divočiny, přes centra obrovských měst vybudovaných mimozemšťany, až do jejich základen.
  • VYTVÁŘEJTE VLASTNÍ MODY: Komunitní nástroje vám umožní vytvoření vlastních kampaní, taktickou hru, vetřelce, herní třídy, strategické prvky, a vše sdílet přes Steam Workshop.
  • PUSŤTE SE DO SOUBOJŮ V MULTIPLAYERU: Smíšené týmy mimozemšťanů a lidí bojují proti sobě na náhodně generovaných mapách.

 

 

©2015 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K, Firaxis Games, XCOM, XCOM 2, and their respective logos are trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All rights reserved.

 

Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement: http://www.take2games.com/eula/

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: Windows® 7, 64-bit
Procesor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz nebo AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 nebo lepší
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 45 GB volného místa
Zvuková karta: kompaibilní s DirectX 

DLC

XCOM 2 Alien Hunters (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

269Kč

XCOM 2 Anarchy's Children (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

129Kč

XCOM 2 Reinforcement Pack (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

539Kč

XCOM 2 Shen's Last Gift (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

269Kč

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet