XCOM 2 Collection (PC/MAC/LX) DIGITAL

XCOM 2 Collection (PC/MAC/LX) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Strategie

Jazyková verze:

Pełna polska

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

XCOM 2 wprowadza graczy w fantastyczny świat, którym rządzą kosmici. Choć obiecują świetlaną przyszłość, nie mają dobrych zamiarów. By ich powstrzymać musisz wyeliminować zagrożenie. Od Ciebie zależy czy ocalisz ludzkość czy nie.

XCOM 2 Collection to kolekcja składająca się z podstawowej wersji gry, a także dodatków. Cztery rozszerzenia wprowadzają mnóstwo zawartości do gry. Wybierz się w prawdziwą podróż ku ocaleniu Ziemi i jej mieszkańców. Werbuj partyzantów i stwórz potężny ruch oporu.

 

PRODUKTY ZAWARTE W TYM PAKIECIE

 • XCOM 2
 • XCOM 2: Resistance Warrior Pack
 • XCOM 2: Reinforcement Pack
 • XCOM 2: War of the Chosen - Tactical Legacy Pack

XCOM 2: War of the Chosen - Tactical Legacy Pack obsahuje sbírku nových herních režimů, map, zbraní, zbrojí, možností pro Photobooth a dalších věcí, které vzdávají hold odkazu série XCOM. Tento obsah vyžaduje vlastnictví základní hry XCOM 2 i rozšíření XCOM 2: War of the Chosen. Dostupné zdarma pro všechny majitele XCOM 2: War of the Chosen do 4. prosince 2018 6:59 SEČ.

 

 

XCOM 2:

Zemi vládnou mimozemšťané, kteří lidstvu slibují zářnou budoucnost, zatímco potají kují zlověstný plán. Jakožto velitel partyzánské jednotky tváří v tvář nepravděpodobným šancím musíte zažehnout celosvětový odboj, abyste zneškodnili mimozemskou hrozbu a zachránili lidskou rasu před vyhlazením.

 

XCOM 2: War of the Chosen:

Rozšíření XCOM® 2: War of the Chosen přidává spoustu nového obsahu v boji proti ADVENTu, kdy se dají dohromady dodatečné odbojové frakce, aby zneškodnili mimozemskou hrozbu na planetě Zemi. V reakci na to se objeví nový nepřítel známý jako “Chosen”, který má jediný cíl: opět zajmout velitele. Rozšíření obsahuje nové třídy hrdinů, kteří se postaví frakci “Chosen”, nové nepřátele, mise a prostředí a větší hloubku strategické hry.

 

ČTYŘI BALÍČKY DLC:

 • Resistance Warrior Pack: Upravte si četu odbojářů pomocí sady bonusových oděvů a pokrývek hlavy, jakož i vlastních zbrojí a obličejových kamufláží. Okamžitě si odemkněte přeživšího ze staré války coby nového rekruta na vých kasárnách.
 • Anarchy’s Children: Tento balíček s rebelskou tématikou představuje přes 100 nových exotických úprav pro celý arzenál zbrojí, kteří mají vaši vojáci XCOM k dispozici. Tyto možnosti jsou ryze kosmetické a na statistiky vojáků nemají žádný vliv.
 • Alien Hunters: Přetvořte vojáky XCOM v elitní četu lovců mimozemšťanů díky působivým novým zbraním a zbrojím, aby se mohli postavit novým mimozemským vládcům, kteří vaši četu budou pronásledovat během celé kampaně. Balíček obsahuje i dodatečná kosmetická vylepšení vojáků a Avengeru, jakož i novou epickou misi, ve které ústřední velitel Bradford povede četu s podporou starého přítele.
 • Shen’s Last Gift: Prozkoumejte zařízení ADVENTu jménem “Lost Towers”, kde vrchní technik Lily Shen doprovází vaši četu během pátrání po posledním tajném projektu jejího zesnulého otce. Objevte jedinečnou novou třídu vojáka se silnými novými bojovými dovednostmi, strategickými mechanismy a možnostmi úprav.

 

 • XCOM NA ÚTĚKU: Ujměte se velení nad Avengerem, mimozemskou zásobní lodí přeměněnou na mobilní velitelství XCOM. Nová hratelnost s otevřenými koncem vám umožní rozhodnout, kam nasměrujete svůj úderný tým, jak si získate podporu obyvatel a kdy vyrazíte zhatit nepřátelské kontra-operace.
 • REKRUTUJTE ODBOJÁŘE: Pět tříd vojáků, z nichž každý má vlastní strom schopností, vám umožní vytvořit konkrétní vojáky pro váš taktický plán.
 • TAKTICKÝ PARTYZÁNSKÝ SOUBOJ: Nové systémy hratelnosti nabídnou taktičtější flexibilitu v soubojích. Pomocí maskování přepadávejte nepřátelské hlídky. Okrádejte nepřátele a hledejte vzácné vybavení a artefakty. Zachraňujte důležité osoby a padlé kamarády tak, že je dovedete či odnesete na záchranný bod.
 • NOVÝ DRUH NEPŘÁTEL: Rozmanitá škála nepřátel od mocného nového mimozemského druhu po ADVENT, úderníky mimozemského režimu, nabízí zajímavou taktickou výzvu.
 • ZKOUMEJTE, VYVÍJEJTE A VYLEPŠUJTE: Konfigurujte a budujte místnosti na Avengeru, abyste pro XCOM získali nové schopnosti na bojišti. Pomocí svých vědců a techniků zkoumejte, vyvíjejte a vylepšujte zbraně a zbroje, které odpovídají vaší oblíbené taktice.
 • KAŽDÁ MISE JE JEDINEČNÁ VÝZVA: Vydejte se na mise po celém světě, od divočiny přes srdce mimozemšťany ovládaných velkoměst po hlubiny mimozemských základen. Ve hře je prakticky nekonečná kombinace map, misí a úkolů.
 • VYTVÁŘEJTE SI VLASTNÍ MODIFIKACE: Nástroje pro komunitu vám umožní vytvářet vlastní kampaně, taktickou hratelnost, mimozemšťany, třídy a strategické funkce a sdílet je prostřednictvím Steam Workshop.
 • ZAPOJTE SE DO HRY VÍCE HRÁČŮ: Dejte dohromady kombinované čety lidí a mimozemšťanů a utkejte se se soupeřem napřímo v náhodně generovaných bitvách.

 

 

 

 

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

©2017 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K, Firaxis Games, XCOM, XCOM 2 a jejich příslušná loga jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Systém: Windows® 7, 64-bit

Procesor: Intel Core 2 Duo E4700 2,6 GHz nebo AMD Phenom 9950 Quad Core 2,6 GHz

Paměť: 4 GB RAM

Grafika: 1 GB ATI Radeon HD 5770, 1 GB NVIDIA GeForce GTX 460 nebo lepší

DirectX: verze 11

Pevný disk: 70 GB volného místa

Zvuková karta: kompatibilní s DirectX

Poznámka: Počáteční instalace vyžaduje jednorázové připojení na internet kvůli ověření na službě Steam; mezi požadované softwarové instalace (obsažené s hrou) patří klient služby Steam, Microsoft Visual C++2012 a 2013 Runtime Libraries a Microsoft DirectX.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet