Total War: ROME II - Nomadic Tribes Culture Pack

Total War: ROME II - Nomadic Tribes Culture Pack DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Total War™: ROME II – Kočovné kmeny: Balíček kultur

O DLC:

Balíček kultur Kočovné kmeny přidává do Total War: ROME II novou hratelnou kulturu skládající se ze tří nových hratelných frakcí. Lze je využít jak v kampaních pro jednoho i více hráčů, tak ve vlastních bitvách a bitvách pro více hráčů.

Balíček kultur Kočovné kmeny umožňuje hráčům podmanit si starověký svět v roli nemilosrdných Roxolanů, nezávislých Massagetů nebo hrdých královských Skytů. Nomádské kmeny jsou skvělí nájezdníci a legendární jezdci. Jako takoví jsou neustále připraveni vyrazit ze stepí a jediným úderem rozmetat usedlé rozvinuté říše, které pro ně představují velice snadné cíle.

Díky své nespoutanosti, vynikajícím jezdeckým dovednostem a schopnosti rychle shromažďovat vojska přinášejí nomádské kmeny do ROME II zcela novou kulturu se svěžím stylem hraní.

Nové prvky:

Nové hratelné frakce – Roxolané, Massagetové a královští Skytové mají své vlastní typy jednotek, různé vlastnosti a herní styly, díky čemuž přinášejí nové a jedinečné možnosti hraní kampaně.

Roxolané získávají bohatství díky svým schopnostem kočovných kupců. Jako neústupní dobyvatelé dokáží bojovat s ještě větším nasazením, pokud se nacházejí na nepřátelském území. Královští Skytové jsou nepřekonatelnými lučištníky a rádi získávají bohatství prostřednictvím svých vysoce vyspělých řemeslných dovedností. Divocí a nespoutaní Messagetové tvrdě brání vlastní území, jejich zkušenosti s chovem dobytka jim navíc z tohoto hospodářského odvětví zaručují vyšší příjmy.

Nové vlastnosti kultur – Všechny nomádské kmeny mají výhodu v podobě většího počtu náborových pozic ve svých domovských provinciích. Díky tomu mohou najímat armády rychleji. Také se jim povedlo nájezdy a rabování dovést k dokonalosti, takže jejich vojska z nájezdů získávají více než ostatní frakce.

Nové kulturní cíle – Nomádské kmeny mají každý své vlastní a zcela nové podmínky vojenského, ekonomického a kulturního vítězství. Stejně tak disponují unikátními bonusovými cíli, které vycházejí z historie Velké stepi. Kromě toho se každá frakce musí vypořádat i s jedinečnými událostmi a důležitými rozhodnutími.

Nové vojenské tradice – Vojska nomádských kmenů mohou těžit z jedinečné vojenské tradice: nomádské hordy. Tato tradice zvyšuje dosah přesunu armády, morálku v boji na nepřátelském území a v souladu se skutečností, že se tyto kmeny výrazně spoléhají na jízdu, snižuje náborové náklady jezdeckých jednotek.


Nové jednotky:

Vzhledem k tomu, že se nomádské kmeny proslavily zejména jako jedineční jezdci a skvělí lučištníci, nabízí tento balíček kultur frakce, které výrazně spoléhají na svou jízdu. Kromě mnoha typů stepních nájezdníků s chladnými zbraněmi, oštěpy, kopími a luky představuje balíček kultur Kočovné kmeny také několik jedinečných a vražedných jízdních jednotek.

MASSAGETOVÉ: zaměření na zbroj

Obrnění kopiníci aristokratů Saka

Jen málo vyvolených dokáže přestát nájezd těchto schopných a těžce obrněných aristokratů.

Saka katafrakti

Tato od hlavy k patě obrněná těžká jízda dokáže zašlapat do země každého, kdo se jí postaví do cesty.
Jízdní lučištníci saka katafrakti

Díky těžké zbroji a výjimečným lučištnickým schopnostem jsou tito nadaní jezdci předurčeni k vítězství.

ROXOLANÉ: zaměření na boj zblízka

Sarmatští královští kopiníci

Vražedná kopí činí z této těžké jízdy hrozivou a smrtící jednotku.

Sarmatští nájezdníci

Tito jezdci s kopím se v sedle už narodili. Se svými nepřáteli jednají rychle a tvrdě.

Sarmatští jezdci

Se správným mužem v sedle vytváří kopí a kůň vražednou kombinaci.

KRÁLOVŠTÍ SKYTOVÉ: zaměření na střelbu

Královští jízdní lučištníci

Jen máloco vyvolá víc hrůzy než pohled na skytské jízdní lučištníky připravující se ke střelbě.

Skytští královští harcovníci

Nepřátelé Skytů se právem obávají kopí těchto zkušených jezdců – a rychlých mečů, které je následují.

Nové budovy:

Nomádské kmeny jsou nespoutané a životy tráví pod plachtovím svých stanů. Tato skutečnost se odráží na podobě jejich osad a měst na mapě tažení, které před cihlovými a kamennými domy dávají přednost stanům a jurtám. Kromě toho jsou jejich stavební řetězce mezi frakcemi ROME II zcela jedinečné. Odrážejí kočovný způsob života a poskytují jim výhody svým zaměřením na pastevectví, jízdu a lukostřelbu.

Jídlo:

Jelikož nomádské kmeny vyznávají kočovný způsob života, je jejich zásobování potravinami (a v mnohem větší míře než u ostatních frakcí i jejich příjmy) závislé hlavně na chovu zvířat. Stavební řetězce pro produkci potravin tak začínají u salaší, pokračují tkalcem a pak výrobcem jurt.

Druhý řetězec tábora nahrazuje farmy u standardních stavebních řetězců a poskytuje zvýšený bonus k příjmům z chovu zvířat. Řetězec tábora začíná táborem nomádů, který se vylepšuje na vozový tábor a pak na královský tábor.

Výzkum

Nejmoudřejší členové kmene zasedají společně s proroky a rozhodují o možnostech vylepšení kmenové společnosti. Řetězec výzkumu nomádských kmenů sestává ze stanu enari, který lze vylepšit na konkláve enari a nakonec až na královské enari. Poskytuje bonus k rychlosti výzkumu nových technologií.

Stáje

Nomádský lid dokáže skvěle využívat své koně k obchodu, cestování a válce. Svá stáda chová v otevřených stepích. Řetězec stájí začíná divokými koňmi, pokračuje velkým stádem a končí královským stádem.

Náboženství

Kmeny Velké stepi se modlí ke svým vlastním bohům, což se odráží v jejich jedinečných hájích, svatyních a svatostáncích. Stavební řetězce jednotlivých božstev poskytují výhody k mnoha aspektům nomádského rozvoje, jako jsou výzkum, příjmy z chovu dobytka, úroveň agentů nebo veřejný pořádek. Některé řetězce také poskytují bonusy klíčovým vojenským jednotkám nomádů: kontaktní jízdě a jízdním lučištníkům.

Vrchol náboženského řetězce také umožňuje přístup k novému unikátnímu divu světa: mohylovému poli. Toto rozsáhlé pohřebiště rozšiřuje kulturní vliv kmene a poskytuje značný bonus k příjmu z chovu dobytka.

Historie frakcí:

Královští Skytové
Královští Skytové představují společenskou a kmenovou elitu nomádské společnosti. Jejich válečnickým schopnostem se vyrovná pouze jejich touha po zlatě a okázalé kráse. Každý, kdo si však jejich zálibu ve zlatě a luxusu splete se zhýčkanou změkčilostí, obvykle skončí s hrotem kopí královských Skytů v hrudi dřív, než si svůj omyl stihne uvědomit.

Massagetové
Massagetové představují kmenovou konfederaci divokých stepních válečníků. Zakladatel Achaimenovské říše Kýros Veliký padl v boji právě proti nim, když se svou perskou armádou pronikal hluboko do stepi. Po celou dobu své existence platili za nebezpečné válečníky, kteří byli svými sousedy obáváni i uznáváni zároveň.

Roxolané
Každý člověk se dočká své chvíle slávy a totéž platí i o celých kmenech. Jak Skytové slábnou, Roxolané se připravují chopit se mečů místo nich. Ze hřbetů svých vytrvalých koní sledují, jak se celý ‚civilizovaný‘ svět plní bohatstvím. Jaké skvělé bitvy je očekávají?

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMUM:

  • OS: XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8
  • Processor:2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor
  • Memory:2GB RAM
  • Graphics:512 MB DirectX 9.0c compatible card (shader model 3, vertex texture fetch support).
  • DirectX®:9.0c
  • Hard Drive:35 GB HD space
  • Additional:Screen Resolution - 1024x768
RECOMMENDED:
  • OS:Windows 7 / Windows 8
  • Processor:2nd Generation Intel Core i5 processor (or greater)
  • Memory:4GB RAM
  • Graphics:1024 MB DirectX 11 compatible graphics card.
  • DirectX®:11
  • Hard Drive:35 GB HD space
  • Additional:Screen Resolution - 1920x1080

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet