Stronghold Crusader HD (PC) DIGITAL

Stronghold Crusader HD (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Vypravte se do vzdálených arabských zemí proslulých statečnými bojovníky a děsivými zbraněmi ve Stronghold Crusader HD. Crusader, velmi oblíbené pokračování výborně prodávaného Stronghold vás vrhne do historických bitev Křížových výprav proti ďábelským AI protivníkům s novými jednotkami ve 4 historických kampaních a přes 100 unikátních skirmish misích.

 

Prožijte historii Křížových výprav jako Richard Lví Srdce a Saladin, Sultým Sírie. Veďte odhodlanou skupinku křižáků, zocelených staletími bojů s barbary, a pod rouškou pouštního žáru bojujte o svobodu svého národa jako mocný Saladin.

 

Stronghold Crusader HD obsahuje několik kampaní dokumentujících První, Druhou a Třetí křížovou výpravu a také konflikty mezi jednotlivými křížáckými státy. Bitvy jako o Nikáj, Herakleu, obléhání Antakye, Krak des Chevaliers a Jerusaléma jsou obsaženy ve stejné podobě jako v Crusader Trails ze Stronghold Warchest a Stronghold Crusader Extreme.

 

HD Edition

Díky nové grafice ve vysokém rozlišení získáte více kontroly nad vašimi vojáky než kdy před tím. Nový HD pohled na bojiště vám dovolí oddálit kameru a hrát s celou mapou na obrazovce. Zaútočte na brány hradu, zatímco zbytek jednotek obejde nepřítele zezadu, zahrajte ústup a zaveďte protivníka do smrtící pasti, a nebo se pohodlně usaďte a sledujte probíhající destrukci.

 

Stronghold Crusader HD obsahuje jak Stronghold Crusader, tak Stronghold Crusader Extreme. Extreme se hraje stejně jako původní Stronghold Crusader, jen obsahuje pár věcí navíc. Maximální počet jednotek byl zvýšen na ohromujících 10 tisíc vojáků, můžete využít speciální taktické schopnosti jako Salva šípů a spolu se skirmish režimem Crusader Extreme přibyly i nové budovy.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Připojte se ke Křížáckým nebo Saladinovým jednotkám ve 4 historických kampaních.
  • Probojujte se 100 unikátních skirmish misí, jednou obtížnější než druhou.
  • Navrhněte a vybudujte si svou pouštní pevnost s fungující ekonomikou a brutálními obrannými zónami.
  • Velte novým jednotkám s unikátními schopnostmi jako nenápadným Assassinům nebo hbitým Jízdním lučištníkům.
  • Grafika ve vysokém rozlišení vám umožní vidět celou mapu na jedné obrazovce.
  • Hra podporuje ukládání do Steam Cloud.
  • Kompatibilní s Windows XP, Vista, 7 a 8.

 

 

© 2014 FIREFLY STUDIOS LIMITED. Všechna práva vyhrazena. Stronghold a FIREFLY STUDIOS LIMITED jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky FIREFLY HOLDINGS LIMITED.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows 2000/XP/Vista/7/8; procesor Pentium III 500 MHz; 128 MB RAM; grafická karta se 4 MB videopaměti, kompatibilní s DirectX 8.1; DirectX 8.1; 850 MB volného místa na disku; zvuková karta kompatibilní s DirectX 8.1.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet