Marvel's Midnight Suns Standard Edition Steam

Marvel's Midnight Suns Standard Edition  Steam

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Předobjednávka

Datum premiéry:

01.12.2022

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

BOJUJ A VYMÝŠLEJ STRATEGIE JAKO SUPERHRDINA V TEMNÝCH ZÁKOUTÍCH MARVELOVSKÉHO SVĚTA.

Hraj jako Lovec, legendární zabiják démonů, který musí vést tým superhrdinů a bojovníků s nadpřirozenými schopnostmi čelících apokalyptickým hrozbám.

 

Marvel’s Midnight Suns píše příběh, který je spojením bohaté historie, vztahů mezi postavami, přizpůsobení a pokroku RPG s taktickou strategií a bojovou mechanikou revoluční nové taktické hry, jejíž předlohou byla karetní hra. V temné části marvelovského vesmíru navážete nezlomná pouta s legendarními marvelovskými superhrdiny a nebezpečnými nadpřirozenými bojovníky v boji proti hrozbě, které svět ještě nečelil… démonické síle Lilith a Staršího Boha Chthona.

Vaše marvelovské dobdrodružství
Budete hrát za Huntera, prvního plně přizpůsobitelného původního hrdinu marvelovského vesmíru. Přizpůsobte si svůj vzhled, vyberte si své reakce na situace a vybudujte si přátelství s marvelovskými legendami počínaje Avengers a X-Men a konče Runaways a dalšími. Rozhodněte se, koho si vezmete s sebou na mise, na které mise se vydáte a řadu dalších možností, které z této hry činí nezapomenutelný zážitek.

Bojujte a myslete jako superhrdina
Od tvůrců kritiky uznávané taktické řady XCOM přichází podmanivý a vysoce přizpůsobitelný bojový systém vycházející z karetní hry, který odměňuje chytré myšlení. Vydejte se se skupinou superhrdinů na taktické tahové mise a překazte plány sílám zla. Využijte okolní prostředí, pohybujte se po bitevním poli s cílem získat co nejlepší úder či kombinaci úderů a pak zaútočte ničivými schopnosti superhrdinů, abyste získali výhodu v každém epickém střetu. Boj využívá ty nejlepší prvky taktických her a karetního boje ve skutečně jedinečném a vzrušujícím zážitku.

Staňte po boku legend
Objevte, co superhrdinové dělají, když zrovna nezachraňují svět. Prozkoumejte Abbey – vaši vlastní tajemnou tajnou základnu – a objevte mocné skryté předměty a tajemství, které vám pomohou v boji proti Lilith a jejím přisluhovačům. Spřátelte se a poznejte některé ze svých oblíbených marvelovských hrdinů, zatímco s nimi budete v mnohem větší blízkosti než prostřednictvím komiksů nebo filmů.

 

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet