Civilization VI – Vietnam & Kublai Khan Pack Steam

Civilization VI – Vietnam & Kublai Khan Pack Steam

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Popis

Hraní tohoto obsahu vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI.

 

Tento nový balíček s obsahem představuje Bà Triệu jako vůdce Vietnamu a Kublaj-chána jako alternativního vůdce buď Číny, či Mongolska. Součástí je rovněž nový herní režim Monopolies and Corporations, jakož i nová čtvrť (The Preserve) s novými budovami (the Grove and the Sanctuary).

 

Tento nový balíček s obsahem představuje Bà Triệu jako vůdce Vietnamu a Kublaj-chána jako alternativního vůdce buč Číny, nebo Mongolska.

*Tento dodatečný obsah vyžaduje Civilization VI a některé funkce Vietnam & Kublai Khan vyžadují Civilization VI Expansion Bundle.

Obsahuje vietnamskou civilizaci s Bà Triệu, jedinečnou jednotku Voi Chiến a jedinečnou budovu Thành.
• Jedinečná schopnost civilizace: Jedinečná schopnost Vietnamu je „Nine Dragon River Delta“. Všechny specializované pozemní čtvrti lze postavit jen na políčkách Rainforest, Marsh nebo Woods. Budovy na každém typu políčka získávají buď dodatečnou vědu, výrobu, nebo kulturu. Tato schopnost rovněž umožňuje zasadit Woods díky občanské technologii Medieval Faires.
• Jedinečná schopnost vůdce: Jedinečná schopnost Bà Triệu „Drive Out the Aggressors“ poskytuje dodatečnou Combat Strength pro jednotky, které bojují na políčkách Rainforest, Marsh nebo Woods; tento bonus se dále zvyšuje pro políčka, která vlastní Vietnam. Začátek tahu na políčkách Rainforest, Marsh nebo Woods rovněž poskytuje dodatečný pohyb, což se rovněž dále zvyšuje pro políčka, která vlastní Vietnam.
• Jedinečná jednotka: Vietnam obsahuje jedinečnou středověkou střeleckou jednotku Voi Chiến. Tato jednotka se může pohybovat po útoku a má pohyb navíc. Je dražší než jednotka Crossbowman, kterou nahrazuje, ale je silnější při obraně a má větší dohled.
• Jedinečná čtvrť: Jedinečná čtvrť Thanh nabízí dodatečnou kulturu pro všechny sousední čtvrti. Po výzkumu Flight čtvrť generuje turismus ve stejné výši jako kulturu. Nevyžaduje Population a je levnější než čtvrť Encampment, kterou nahrazuje.

Rovněž obsahuje Kublaj-chána jako alternativního vůdce pro Čínu a Mongolsko (hra za Mongolsko vyžaduje rozšíření Rise and Fall.)
• Jedinečná schopnost vůdce: Kublaj-chánova jedinečná schopnost „Gerege“ poskytuje jednu ekonomickou pozici navíc v jakékoliv vládě. Rovněž poskytuje náhodnou Eureku a Inspiration při první výstavbě Trading Post ve městě jiné civilizace.
• Jako vůdce Číny jsou vědecké bonusy Kublaj-chána ještě větší a jeho pozice pro pravidlo navíc posiluje ekonomické strategie. Jako vůdce Mongolska Kublaj-chán využívá obchodní cesty pro vojenskou moc.

Nový herní režim „Monopolies and Corporations“
Vietnam and Kublai Khan rovněž přináší nový herní režim Monopolies and Corporations. Tento volitelný herní režim využívá strategicko-ekonomickou hratelnost, díky které můžete hrát na zcela nové úrovni, neboť nabízí zajímavé nové odměny na základě zabírání, získávání a využívání zdrojů na mapě v každé éře.
• Založte průmysl na duplicitních luxusních zdrojích a získejte silné bonusy pro hostování měst a poskytování bonusových bodů Great Merchant.
• Proměňte průmysl v korporace, které si můžete pojmenovat po svém, zvyšte účinky průmyslu a vytvářejte produkty, které můžete posílat do ostatních měst a sdílet účinky průmyslu v rámci civilizace.
• Monopol vytvoříte, když bude civilizace ovládat globální zásoby Luxury Resource. Monopoly poskytují dodatečný turismus a můžou výrazně zvýšit zlato generované za každý tah.

Nová čtvrť a nové budovy:
Balíček s obsahem Vietnam and Kublai Khan rovněž obsahuje novou čtvrť a nové budovy:
• Nová čtvrť: Čtvrť Preserve je umístěna na odlehlé místo nedotčené infrastrukturou. Dokáže kulturně ovládnout sousední nevlastněná políčka, získá dodatečné Housing podle obliby a zvyšuje oblibu sousedních políček.
• Nové budovy: Ve čtvrti Preserve můžete postavit dvě budovy. Grove se odemkne pomocí mysticismu, zatímco Sanctuary se odemkne pomocí Conservation. Obě zvyšují výnos sousedních políček Charming a Breathtaking, která ještě nebyla vylepšena.

 

©2021 Take-Two Interactive Software a její pobočky. Sid Meier’s Civilization, Civilization, Civ, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich příslušná loga jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní značky a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Hraní tohoto obsahu vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI.

 

MINIMÁLNÍ
Operační systém: Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit
Procesor: Intel Core i3 2,5 GHz nebo AMD Phenom II 2,6 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Pevný disk: 12 GB
Grafická karta: 1 GB DirectX 11 (AMD 5570, nVidia 450 nebo integrovaná Intel Graphics 530)

 

DOPORUČENÉ
Operační systém: Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit
Procesor: Čtvrtá generace Intel Core i5 2,5 GHz nebo AMD FX8350 4,0 GHz nebo lepší
Paměť: 8 GB RAM
Pevný disk: 16 GB či více
Grafická karta: 2 GB DirectX 11 (AMD 7970 nebo nVidia 770 či lepší)


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet