Sid Meier's Civilization V: The Complete Edition (MAC) DIGITAL

Sid Meier's Civilization V: The Complete Edition (MAC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Hry pro Mac

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Sid Meier's Civilization V: The Complete Edition je definitivní kolekce Civilization V pro hráče, kteří chtějí zase jednou zažít ten známý pocit "ještě jedno kolo a končím" díky návykové hratelnosti, který dělá z Civilization jednu z nejlepších herních sérií vůbec. The Complete Edition obsahuje původní strategii Sid Meier's Civilization V sbírající v roce 2010 ocenění Hra roku, plus dva oceňované datadisky Gods & Kings a Brave New World a všechny dodatky v jednom balení za skvělou cenu.

 

Obsahuje:

  • Nekonečná znovuhratelnost: Hrajte za jednoho ze 43 historických vůdců a veďte války na zemi, na moři a ve vzduchu, udržujte diplomatické vztahy, provádějte špionáž, upevňujte náboženská přesvědčení a objevujte nové technologie na vaší cestě za vybudováním nejmocnější říše, jakou kdy svět poznal.
  • Obrovské bitvy: Války mezi říšemi se vedou na zemi i ve vodě. Dálkové odstřelování vás nutí vymyslet chytré strategie, které vám na bojišti zajistí vítězství.
  • Diplomacie: Vyjednávejte s některými z nejlstivějších vládců historie, z nichž každý má velmi dobře promyšlený plán na vítězství. Městské státy představují diplomatické bojiště, na kterém o nadvládu soupeří hlavní mocnosti světa.
  • Náboženství: Rozvíjejte Velké proroky a vytvářejte náboženství, která můžete upravovat a vylepšovat.
  • Špionáž: Poílejte vaše špiony do cizích zemí na průzkum, ukrást technologie vašich soupeřů nebo rozvracet aliance městských států.
  • Mezinárodní obchod: Vytvořte z vašich měst centra mezinárodního obchodu na zemi i na moři, a dejte tak svým lidem velké bohatství a prosperitu.
  • Multiplayer: Vyzvěte ostatní hráče, abyste se stali pravým vládcem celého světa.

 

 

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS: Operating System: 10.7.5 (Lion), 10.8.6 (Mountain Lion), 10.9.1 (Mavericks), Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, 8 GB HDD, grafická karta: (ATI): Radeon HD2600 nebo (NVidia): Geforce 8600 s 256 MB VRAM


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet