Borderlands: The Pre-Sequel - Lady Hammerlock the Baroness (MAC/LINUX) DIGITAL

Borderlands: The Pre-Sequel - Lady Hammerlock the Baroness (MAC/LINUX) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, RPG, Střílečky/FPS, DLC, Hry pro Mac

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

Představujeme sestru Sira Hammerlocka, Lady Aurelii the Baroness! Nikdo není tak chladný jako ona, doslova. Její skill “Cold-As-Ice” způsobí tuny poškození mrazem všem zlořádům Elpisu. Dokonce umí každého partnera v kooperaci změnit na svého sluhu díky stromu dovedností Contractual Aristocracy. Téhle aristokratce s ledovým srdcem se nic nevyrovná!

 

Toto DLC je součástí Season Passu. Pokud vlastníte Season Pass, toto DLC si samostatně nekupujte!

 

 

 

© 2014 IPerion LLC. Vydáno a distribuováno společností 2K. Gearbox a Borderlands, a loga Gearbox Software a Borderlands jsou registrovanými ochrannými známkami v USA a jinýc zemích, všechny využívané s laskavým svolením Gearbox Software, LLC. 2K a lgo 2K jsou ochranné známky 2K USA a jiných zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

 

Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní hru Borderlands The Pre-Sequel (verze pro Steam). Toto DLC je součástí Season Passu. Pokud vlastníte Season Pass, toto DLC si samostatně nekupujte!

 

Windows XP SP3; dvoujádrový procesor 2.4 GHz; 2048 MB RAM; grafická karta NVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600; DirectX 9.0; 13 GB volného místa na disku; zvuková karta kompatibilní s DirectX 9

 

Ostatní požadavky a podpora: Instalace vyžaduje jednorázové připojení k internetu pro ověření přes Steam; je třeba nainstalovat klient Steam, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C++ Redistributable 2005, Visual C++ Redistributable 2008, Visual C++ Redistributable 2010 a ovladače pro procesory AMD (jen XP a jen AMD), Windows Imaging Component (jen Windows XP 64-Bit).


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet