The Sims 4 Psi a kočky (PC) Klíč Origin

The Sims 4 Psi a kočky (PC) Klíč Origin DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, DLC

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Origin

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (V PRODEJI SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE. AKTIVACE VYŽADUJE PŘIPOJENÍ K INTERNETU.

 

Vytvořte si nejrůznější psy a kočky, pořiďte je Simíkům domů a navždy tak změňte jejich životy, nebo o simíkovské mazlíčky pečujte v roli veterináře v rozšíření The Sims 4 Psi a kočky. Nový propracovaný nástroj Vytvořit mazlíčka vám umožní upravovat vzhled a chování psů a koček, a navíc je úplně poprvé můžete obléct i do výrazných oblečků. Tito báječní celoživotní společníci zcela změní životy vašich Simíků novými a zvláštními způsoby. Lečte zvířecí neduhy jako veterináři a provozujte vlastní kliniku v nádherném přístavním světě, kde vaši Simíci i jejich mazlíčci mají neustále co objevovat.

 

  • Vytvářejte pejsky a kočky

Pomocí propracovaného nástroje Vytvořit mazlíčka můžete dát průchod své kreativité a vytvořit svým Simíkům dokonalé kočky, psy, štéhata a koťata. Na výbér máte nejrůznější plemena, kterým můžete vdechnout různé osobnosti a upravovat jejich rysy.

  • Sblížte se se svými mazlíčkySblížte se se svými mazlíčky

Užívejte si společnost a zábavu, kterou chlupatí mazlíčci přinášejí do života vašich Simíků. Psi i kočky mají svou vlastní hlavu a se Simíky si budují speciální vztahy v závislosti na svých každodenních interakcích.

  • Staňte se veterinářem a veďte klinikuStaňte se veterinářem a veďte kliniku

Postavte si veterinární kliniku, najměte schopný personál a vybudujte si kariéru jako nejlepší veterináři. Budete rozhodovat o běžných provozních záležitostech od nabízených služeb až po jejich cenu.

  • Prozkoumejte Brindleton BayProzkoumejte Brindleton Bay

Prozkoumejte pobřeží Brindleton Bay, což je nový svět, do kterého se Simíci se svými mazlíčky mohou nastěhovat a užívat si venkovní aktivity. Bavte se aportováním u přístavu, projděte se kolem majáku nebo zajděte do parku a zablbněte si na překážkové dráze.

 

 

 

 

 

WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ OSOBNO) I WSZYSTKICH JEJ AKTUALIZACJI. ©2017 ELECTRONIC ARTS INC.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (V PRODEJI SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE. AKTIVACE VYŽADUJE PŘIPOJENÍ K INTERNETU.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet