The Sims 4 Psi a kočky (PC) Klíč Origin

The Sims 4 Psi a kočky (PC) Klíč Origin DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, DLC

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Origin

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (V PRODEJI SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE. AKTIVACE VYŽADUJE PŘIPOJENÍ K INTERNETU.

 

Vytvořte si nejrůznější psy a kočky, pořiďte je Simíkům domů a navždy tak změňte jejich životy, nebo o simíkovské mazlíčky pečujte v roli veterináře v rozšíření The Sims 4 Psi a kočky. Nový propracovaný nástroj Vytvořit mazlíčka vám umožní upravovat vzhled a chování psů a koček, a navíc je úplně poprvé můžete obléct i do výrazných oblečků. Tito báječní celoživotní společníci zcela změní životy vašich Simíků novými a zvláštními způsoby. Lečte zvířecí neduhy jako veterináři a provozujte vlastní kliniku v nádherném přístavním světě, kde vaši Simíci i jejich mazlíčci mají neustále co objevovat.

 

  • Vytvářejte pejsky a kočky

Pomocí propracovaného nástroje Vytvořit mazlíčka můžete dát průchod své kreativité a vytvořit svým Simíkům dokonalé kočky, psy, štéhata a koťata. Na výbér máte nejrůznější plemena, kterým můžete vdechnout různé osobnosti a upravovat jejich rysy.

  • Sblížte se se svými mazlíčkySblížte se se svými mazlíčky

Užívejte si společnost a zábavu, kterou chlupatí mazlíčci přinášejí do života vašich Simíků. Psi i kočky mají svou vlastní hlavu a se Simíky si budují speciální vztahy v závislosti na svých každodenních interakcích.

  • Staňte se veterinářem a veďte klinikuStaňte se veterinářem a veďte kliniku

Postavte si veterinární kliniku, najměte schopný personál a vybudujte si kariéru jako nejlepší veterináři. Budete rozhodovat o běžných provozních záležitostech od nabízených služeb až po jejich cenu.

  • Prozkoumejte Brindleton BayProzkoumejte Brindleton Bay

Prozkoumejte pobřeží Brindleton Bay, což je nový svět, do kterého se Simíci se svými mazlíčky mohou nastěhovat a užívat si venkovní aktivity. Bavte se aportováním u přístavu, projděte se kolem majáku nebo zajděte do parku a zablbněte si na překážkové dráze.

 

 

 

 

 

WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ OSOBNO) I WSZYSTKICH JEJ AKTUALIZACJI. ©2017 ELECTRONIC ARTS INC.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (V PRODEJI SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE. AKTIVACE VYŽADUJE PŘIPOJENÍ K INTERNETU.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet