Forza Motorsport 7 (PC/Xbox One) DIGITAL

Forza Motorsport 7 (PC/Xbox One) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Závodní

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Aktivační klíč MS Store

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Popis

Vychutnejte si dokonalé vzrušení z motorsportu v té nejobsáhlejší nejkrásnější a nejautentičtější závodní hře celé historie. Kochejte se při 60 snímcích za sekundu nádhernou grafikou v nativním rozlišení 4K v HDR. Rozšiřujte svou flotilu a závoďte ve více než 700 vozech mezi nimiž nechybí dosud nejobsáhlejší flotily značek Ferrari Porsche či Lamborghini. Otestujte své schopnosti na více než 30 slavných destinacích a 200 závodních tratích kde se závodní podmínky mění s každým vaším návratem na trať.

 

  • Maximální závodní zážitek v rozlišení 4K

Engine ForzaTech zajišťující rychlost 60 snímků za sekundu ve skutečném rozlišení 4K s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) nabízí vizuální pastvu pro oči na hranicích reálnosti.2 Můžete si vytvořit kolekci více než 700 aut, závodit s nimi a pokořit 30 slavných podniků a 200 okruhů, kde se podmínky závodu mohou měnit s každým kolem a s každým závodem.

 

  • Jedinečná herní sada pro automobilové závody

Bezkonkurenční nabídka automobilů obsahuje přes 700 vozů ForzaVista včetně dosud největší sbírky vozů značek Ferrari, Lamborghini a Porsche.

 

  • Dynamické počasí při závodech

Prudký déšť, zvětšující se kaluže a omezená viditelnost vám připraví dokonalou zkoušku odvahy a dovednosti za volantem.

 

  • Tratě, které ožívají před očima

Ovládněte 30 závodních prostředí s více než 200 okruhy, což je zatím nejvíce v historii hry Forza. Žádné dva závody nejsou stejné, protože podmínky závodu se změní pokaždé, když se vrátíte na trať.

 

  • Závodit může každý

Díky novým ligám, vylepšenému diváckému režimu, propojení se službou Mixer a spolupráci se slavnými partnery, jako je Porsche, je Forza 7 jedinečným závodním e-sportem výborným pro hráče i pro diváky.

 

  • Váš pilot je vaším osobním vyjádřením

Přizpůsobte si svůj vzhled díky nesmírně široké nabídce řidičského vybavení. Stovky možností pokrývajících desetiletí závodní historie a populární kultury.

 

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

FORZA MOTORSPORT 7 PODPORUJE FUNKCI XBOX PLAY ANYWHERE. ZAHRAJTE SI NA WINDOWS 10 I XBOX ONE!

Možnosti funkce Xbox Play Anywhere dostupné při digitálním nákupu. Dostupné funkce se mohou u verzí hry pro Xbox One a Windows 10 lišit. Herní disk pro Xbox One lze použít pouze na systému Xbox One. Hra pro více hráčů na Xbox One vyžaduje zlaté členství služby Xbox Live (prodává se samostatně). Hra mezi zařízeními je dostupná pouze v zemích s podporou Xbox Live; více informací na http://www.xbox.com/live/countries. V některých zemích mohou být některé hudební funkce nedostupné. Více informací naleznete na http://forzamotorsport.net.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet