Stronghold HD Collection (PC) DIGITAL

Stronghold HD Collection (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Pełna polska

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Stronghold HD Collection obsahuje:

  • Stronghold HD
  • Stronghold Crusader HD
  • Stronghold Crusader Extreme HD

 

Vynikající strategie se vrací, nyní navíc v HD!

 

Stronghold HD Collection je jedinečná kompilace her Stronghold a Stronghold: Crusader, které byly přepracované do HD verzí. Vstupte do středověkého světa a plánujte, budujte a braňte svůj hrad proti útočníkům. Prokažte své schopnosti v režimu pro jednoho hráče nebo online pro 8 hráčů. Díky novému rozlišení a vylepšené grafice můžete své jednotky ovládat lépe než kdykoliv předtím.

 

Veďte epické bitvy v HD kvalitě. Sledujte na obrazovce střety více než 10 000 vojáků najednou!

 

Bojujte o anglický trůn a rozšiřte řady křižáků nebo Saladinových vojsk ve fascinujících historických kampaních. Obléhejte ve speciálním režimu historické hrady nebo prokažte své ekonomické dovednosti, vybudujte své sídlo zcela od základů a starejte se o přísun všech potřebných surovin.

 

Otestujte své dovednosti ve více než 100 křižáckých misích. Navrhněte si vlastní hrad, postavte jej v poušti, vybudujte prosperující ekonomiku a postarejte se o silnou obranu.

 

 

© 2014 FIREFLY STUDIOS LIMITED. Všechna práva vyhrazena. Stronghold a FIREFLY STUDIOS LIMITED jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky FIREFLY HOLDINGS LIMITED.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows 2000/XP/Vista/7/8; 1,6 GHz Intel nebo podobný od AMD; 512 MB RAM; grafická karta se 64 MB videopaměti s funkcí hardwarového T&L; 2,5 GB volného místa na disku; zvuková karta kompatibilní s DirectX 7 nebo vyšší; DirectX 9.0c nebo vyšší


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet