Sid Meiers's Civilization VI Anthology - Steam

Sid Meiers's Civilization VI Anthology - Steam

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Polska/Angielska

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Civilization VI je historická strategická hra s jedním cílem: vybudovat říši, která obstojí ve zkoušce času. Objevte nové země, zkoumejte technologie, dobývejte nepřátele a utkejte se s nejznámějšími historickými vůdci, zatímco povedete svou civilizaci od kamenů po rakety.

Civilization, kterou vytvořil legendární herní designér Sid Meier, je jednou z nejúspěšnějších a nejvlivnějších herních značek v historii strategických her. V nejnovějším díle máte více způsobů, jak interagovat se světem, než kdy dřív. Vůdci nyní usilují o agendu, která se inspiruje skutečnými protějšky. Města se nyní fyzicky rozrůstají po mapě a vytvářejí nové strategické možnosti během hry, zatímco usilujete o jeden z pěti způsobů, jak dosáhnout vítězství.

Sid Meier’s Civilization VI Anthology je dokonalý vstupní bod pro všechny hráče, pro které je ta nejlepší strategické série všech dob novinkou. Civilization VI Anthology obsahuje veškerý obsah, který kdy vyšel pro Civilization VI, včetně šesti hry Sid Meier‘s Civilization VI, šesti balíčků DLC* rozšíření Rise and Fall a Gathering Storm a kompletního balíčku s obsahem New Frontier pass.
*Ušetříte oproti nákupu samostatných DLC. Jednotlivá DLC a rozšíření se mohou prodávat zvlášť. Pokud už máte nějaký samostatný obsah Civilization VI, tento produkt si nekupujte, jinak byste za daný obsah platili dvakrát.


Sid Meier‘s Civilization VI Anthology je kompletní zážitek s Civilization VI:

CIVILIZATION VI: RISE AND FALL: Rozšíření Rise and Fall přináší nové možnosti, strategie a výzvy pro hráče, kteří provádějí svou civilizaci historickými obdobími. Toto rozšíření představuje nové herní mechanismy včetně Great Ages a Governors, rozšiřuje stávající systémy Diplomacy a Government a přidává 8 civilizací, 9 vůdců a spoustu nových jednotek, čtvrtí, divů a budov. Dokážete svůj národ dovést do zlatého věku prosperity? Nebo bude vaše říše čelit výzvám doby temna?


CIVILIZATION VI: GATHERING STORM: Prozkoumejte aktivní planetu v rozšíření, které poprvé v historii této série představuje klimatické změny. Zápaste s přírodními katastrofami a dalšími novými efekty prostředí, věnujte se velkým technickým projektům a spravujte elektřinu a vyčerpatelné zdroje. Gathering Storm rovněž představuje Světový kongres a novou diplomatickou podmínku vítězství. Díky zcela nové éře přidané do stromů Technology a Civics a také novým civilizacím, vůdcům, jednotkám a budovám nabízí Gathering Storm hráčům Civilization ohromné množství obsahu.

NEW FRONTIER PASS: Pokračujte v budování nejúžasnější říše světa v Civilization VI - New Frontier Pass, který poprvé v historii série představuje 6 nových herních režimů. Hrajte s hrdiny z dějin i mýtů, které si můžete najmout, přehnanými přírodními katastrofami v režimu Apocalypse či tajnými spolky, které mohou posílit či podrýt vaši říši. Tento balíček rovněž obsahuje 8 nových civilizací a 9 nových vůdců, jakož i pořádnou porci nových jednotek, budov, divů a dalších.

 

Antologie obsahuje:

  • Sid Meier’s Civilization VI
  • Rozšíření Civilization VI: Rise and Fall
  • Rozšíření Civilization VI: Gathering Storm
  • Civilization VI – Poland Civilization & Scenario Pack
  • Civilization VI – Vikings Scenario Pack
  • Civilization VI – Australia Civilization & Scenario Pack
  • Civilization VI – Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack
  • Civilization VI – Nubia Civilization & Scenario Pack
  • Civilization VI – Khmer and Indonesia Civilization & Scenario Pack
  • Civilization VI - New Frontier Pass

 

NEJVĚTŠÍ VŮDCI SVĚTA: Hrajte za jednoho z 54 největších vůdců v historii: Vybudujte obchodní říši jako Mansa Musa z Mali, předveďte moc svých legií jako Traianus z Říma nebo rozvíjejte kulturní velmoc jako Tokimune Hódžó z Japonska. Každý vůdce má jedinečné schopnosti, jednotky a infrastrukturu, která vám pomůže na cestě k vítězství.

ROZSÁHLÉ ŘÍŠE: Sledujte, jak se divy vaší říše šíří po mapě jako nikdy předtím. Města jsou nyní živoucí bytosti a postupně na mapě zabírají více políček.

AKTIVNÍ VÝZKUM: Odemkněte si technická vylepšení, která urychlí postup vaší civilizace historií. Od speciálních úspěchů po náhodné objevy – to vše může vaší civilizaci zajistit mílový náskok.

DYNAMICKÁ DIPLOMACIE: Interakce s ostatními civilizacemi se mění v průběhu hry od primitivních prvních setkání, kdy je konflikt součástí života, až po aliance a komplexní vyjednávání v pozdní fázi hry.

EPOCHY: Zatímco se vaše civilizace vyvíjí a vy dosahujete významných historických okamžiků, posouváte se k období temna či ke zlatému věku, s odpovídajícími výzvami či bonusy.

VĚRNOST: Města nyní vyjadřují věrnost vaší říši – když příliš klesne, budete čelit povstaleckým jednotkám a potenciálnímu vyhlášení nezávislosti. Ale ztráta jedné civilizace může být vaše výhoda – vzbuzujte věrnost mezi soupeři a přilákejte nová města, aby se mírumilovně přidala k vaší říši.

GUVERNÉŘI: Rekrutujte, ustanovujte a vylepšujte silné postavy o jedinečné specializační bonusy a povyšovací stromy, díky čemuž si budete moct přizpůsobit města a upevnit jejich věrnost.

KOMBINOVANÉ ZBRANĚ: Hra rozvíjí design „jedna jednotka na políčko“ a nyní je možné vložit podpůrné jednotky na jiné jednotky, například protitanková podpora na pěchotu nebo válečník k osadníkům. Podobné jednotky je také možné kombinovat a vytvářet tak silné jednotky „Corps“.

EFEKTY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ: Sopky, bouře (vichřice, písečné bouře, tornáda, hurikány), záplavy a sucha vdechují světu život jako nikdy dřív. Volba vaší osady je nyní důležitější než kdy dřív, neboť vyvažujete vysoká rizika a vysoké odměny.

ENERGIE A SPOTŘEBNÍ ZDROJE: Strategické zdroje hrají významnější roli a systém elektřiny byl rozšířen. Elektrárny nyní s každým tahem spotřebovávají jednotky paliva. Zpočátku budete používat uhlí a ropu, ale s postupem technologie budou dostupné obnovitelné zdroje energie. Vaše volby ohledně používání zdrojů budou mít přímý dopad na teplotu světa a mohou způsobit tání ledovců a stoupání mořské hladiny.

TECHNICKÉ PROJEKTY: Přetvořte samotnou zemi díky budování průplavů, přehrad, tunelů a železnic. Při osídlování měst zvažte riziko záplav u pobřežních nížin, ale pamatujte, že v pozdější fázi hry můžete tato políčka chránit pomocí nových technologií, jako jsou třeba záplavové bariéry.

SVĚTOVÝ KONGRES: Dejte najevo svůj názor mezi ostatními světovými vůdci. Získejte diplomatickou přízeň pomocí aliancí, ovlivňování městských států, soutěžením na světových hrách a podobně. Pomocí diplomatické přízně můžete získávat sliby od ostatních vůdců, hlasovat o rezolucích nebo svolávat mimořádná zasedání kvůli naléhavým záležitostem.

TECHNOLOGIE A OBČANSKÁ VYBAVENOST 21. STOLETÍ: Do stromů Technology a Civics přibyla nová éra. Bojujte s novými efekty životního prostředí díky spekulativním nápadům, jako je přemístění populace do měst na moři a rozvoj technologií, které zachytí karbonové emise.

ROZŠÍŘENÁ HRA VÍCE HRÁČŮ: Kromě tradičních režimů pro více hráčů kooperujte a soutěžte s přáteli v široké škále situací, které jsou navržené tak, aby je bylo možné snadno dokončit v rámci jedné relace.

NEW FRONTIER PASS: Pokračujte v budování nejúžasnější říše světa v Civilization VI - New Frontier Pass, který poprvé v historii série představuje 6 nových herních režimů. Hrajte s hrdiny z dějin i mýtů, které si můžete najmout, přehnanými přírodními katastrofami v režimu Apocalypse či tajnými spolky, které mohou posílit či podrýt vaši říši. Tento balíček rovněž obsahuje 8 nových civilizací a 9 nových vůdců.
*Některé herní režimy a vůdci vyžadují rozšíření Gathering Storm nebo Rise & Fall.

 

©2016-2021 Take-Two Interactive Software, Inc. Sid Meier’s Civilization, Civilization, Civ, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software and their respective logos are all trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All other marks and trademarks are the property of their respective owners. All rights reserved

 

 Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement: http://www.take2games.com/eula/

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Minimum System Requirements:

Operating System: Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit
Processor: Intel Core i3 2.5 Ghz or AMD Phenom II 2.6 Ghz or greater
Memory: 4 GB RAM
Hard Drive: 17 GB or more
Video Card: 1 GB DirectX 11 Video Card (AMD 5570 or nVidia 450)

 

Recommended System Requirements PC

Operating System: Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit

Processor: Fourth generation Intel Core i5 2.5 Ghz or AMD FX8350 4.0 Ghz or greater
Memory: 8 GB RAM
Hard Drive: 17 GB or more
Video Card: 2 GB DirectX 11 Video Card (AMD 7970 or nVidia 770 or greater)


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet