S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (PC) DIGITAL

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Střílečky/FPS

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

V roce 1986 došlo k nejhorší nuklerání katastrofě v Černobylské jaderné elektrárně. Sovětské úřady ohraničily 30 km 'Zónu' kolem této jaderné pustiny, ale v roce 2006 došlo k druhé explozi v uzavřeném reaktoru, která zahubila všechno živé a způsobila otevření hranic Zóny. Z tohoto epicentra přišly hordy zmutovaných zvířat, smrtelná radiace a neznámá anomální energie. Zóna byla obklopena armádou, která by zastřelila každého hlupáka, který by se odvážil čelit hrůze Zóny.
Píše se rok 2012 - člověk se odvážil dál a dál do centra Zóny poháněn zprávami o podivných 'artefaktech' nabitých anomální energií. Mecenáši a lovci odměn závodí o získání těchto artefaktů díky přemršteným cenám na černém trhu. Jiní se snaží najít pravdu o Zóně samotné, zatímco někteří si jen tak užívají místa bez zákonů. Bez ohledu na jejich motivaci se tito lidé - sběratelé, vetřelci, dobrodruzi, samotáři, zabijáci, průzkumníci a zloději - stali známými jako S.T.A.L.K.E.Ř.i.
Jste jeden ze S.T.A.L.K.E.R.ů, který se probudí v Zóně a který bojuje o přežití v tomto člověkem stvořeném pekle, zatímco se snažíte odhalit pravdu o hrůzné minulosti a zlověstné budoucnosti Černobylu.

 • Pohlcující příběh propojený s živým, dýchajícím, nelineárním otevřeným světem, řízený revolučním 'A-Life' systémem.
 • Přesně vymodelované stavby a lokace z reálného prostředí z hloubi Černobylské Zóny.
 • Unikátní herní zážitek - kombinuje akci, boj v utajení, schopnost přežít a prvky RPG k vytvoření jedinečného zážitku života v Zóně.
 • Systém nepřátelské umělé inteligence schopné určovat hrozby - NPC postavy reagují na prostředí a situace, ve kterých se právě nacházejí.
 • Realistický bojový mechanismus - zbraně mají přesné balistické vlastnosti a mohou být modifikovány tlumiči a puškohledy.
 • Dynamický běh dne/noci a systém počasí přímo ovlivňuje hru
 • Pokročilá fyzika a dynamické osvětlení objektů poháněno vlastním 'X-Ray enginem'.
 • Intenzivní akce pro více hráčů, podporující až 32 hráčů.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

   Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2)/Microsoft® Windows® 2000 SP4, Intel Pentium 4 2 GHz/AMD XP 2200+, 512 MB RAM, 10 GB volného místa, 128 MB kompatibilní grafickou kartu s DirectX® 9c/nVIDIA® GeForce™ 5700/ATI Radeon® 9600, kompatibilní zvukovou kartu s DirectX® 9, LAN/Internetové připojení s kabelovým/DSL připojení pro hru více hráčů, Klávesnici, MyšDOPORUČENÉ:

   Intel Core 2 Duo E6400/AMD Athlon 64 X2 4200+, 1 GB RAM nebo lepší, 256 MB kompatibilní grafickou kartu s DirectX® 9c/nVIDIA® GeForce™ 7900/ATI Radeon® X1850

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet