My Memory of Us (PC) DIGITAL

My Memory of Us (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Plošinovky

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi7

Popis

My Memory of Us to produkcja polskiego studia Juggler Games. Tytuł ten rozgrywa się w fikcyjnym świecie, jednak jest tu bardzo wiele odniesień do II wojny światowej. Tytuł ten stanowi platformówkę z elementami gry logicznej.

My Memory of Us umożliwia nam poznanie historii dwójki młodych bohaterów, których trafia wielkie nieszczęście, jakim jest wojna. Nasi protagoniści raz za razem uwikłani są w kolejną kabałę. Muszą nie tylko uniknąć wzroku wszędobylskich, mechanicznych żołnierzy, ale również zadbać o to, by podczas wojennej zawieruchy nie być rozłączonym ze swoim przyjacielem.


V My Memory of Us vzpomeneme na přátelství mezi jedním chlapcem a jednou dívkou. Na přátelství vzniklé v těžké době. V době hrůzy, bolesti a vyloučení ze světa, kde byli lidé nuceni žít ve dvou uměle oddělených světech.

 

My Memory of Us to je plošinovka s logickými prvky vyprávějící o naději a hrdinství tváří v tvář nemilosrdnému teroru. Příběh, vyprávěný sirem Patrickem Stewartem, začíná v The City - místem inspirovaném Varšavou před druhou světovou válkou. Chlapec a dívka ze dvou různých světů se setkají a bezstarostně si hrají. Když vybuchne válka, děti potřebují vaši pomoc, aby zůstaly spolu a přežily nebezpečí plynoucí z okupování jejich světa.

 

DOPLŇOVAT SE NAVZÁJEM

Jednou z nejvýznamnějších a nejjedinečnějších vlastností hry je možnost ovládat postavy samostatně nebo jako pár. Každá postava má své vlastní schopnosti – ona umí rychleji utíkat, on se umí plížit. Vzájemně si pomáhají a sdílejí své schopnosti, když utvoří pár (pár získá schopnosti postavy, která vede tu druhou). Když pracují jako tým, dokážou překonat veškerá protivenství.

 

„Příběh v My Memory of Us je pro nás osobní - naši prarodiče zažili podobný útlak během druhé světové války. Hra je naší poctou jim a milionům dalších lidí, kteří v té době žili a zemřeli,” říká Mikołaj Pawłowski ze studia Juggler Games. „Když jsme se měli rozhodnout, kdo bude vypravěčem, sir Patrick Stewart byl skvělou volbou. Jeho neuvěřitelná herecká kariéra trvala skoro šest desetiletí. Od samého začátku se jeho herectví vyznačuje neobvyklou emoční hrou. Jeho talent a dovednosti zajišťují perfektní kombinaci vážnosti a naděje a jeho práce dokonale zapadá do naší hry.”

 

HERNÍ FUNKCE:

 • Dojemný příběh o přátelství a lásce v nebezpečné době.
 • Nádherná kreslená grafika inspirovaná naivním uměním.
 • Speciální mechanismus páru: ovládejte dvě postavy s různými schopnostmi a dovednostmi, nebo je ovládejte jako pár.
 • Groteskní příběh protkaný hořkosladkým humorem.
 • Události zobrazené ve hře jsou založené na skutečných válečných příbězích.
 • Systém dialogů postavený na jazyku symbolických obrázků.
 • Různé logické hádanky ve 2,5D.
 • Mnohovrstevný příběh s hlubším významem, zasazený v historických reáliích.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

 • Operační systém: Windows 7, 8.1 and 10
 • Procesor: AMD / Intel dual-core CPU running at 2.5 GHz (AMD Phenom II X2 200 series or Intel Pentium Dual-Core G600 series or newer architectures are recommended)
 • Paměť: 4096 MB RAM
 • Grafická karta: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 1024MB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 4.0 or 5.0 support. ATI/AMD HD 5750 and NVIDIA GeForce GTX GTS 250 or newer architectures are recommended
 • Zvuková karta: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard

DOPORUČENÉ:

 • Operační systém: Windows 7, 8.1 and 10
 • Procesor: AMD / Intel quad-core processor running at 3.0 GHz (AMD FX 4000 series or Intel Core i3 2000 series or newer architectures are recommended)
 • Paměť: 8192 MB RAM
 • Grafická karta: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 2048MB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.0 support. ATI/AMD Radeon HD 7870 and NVIDIA GeForce GTX 650 or newer architectures are recommended.
 • Zvuková karta: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard

© 2018 IMGN.PRO / Juggler Games all rights reserved. All other copyrights and trademarks are the property of their respective owners.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet