RiME (PC) DIGITAL

RiME (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Logické, Arkády, Dobrodružné

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi7

Popis

Předtím, než se dostanete plná tajemství odhalit. Seznamte se s krásnou, ale drsný svět jinovatka, logické adventuře pro jednoho hráče. Rým hrajete chlapce, který po přívalové bouře probudí na tajemném ostrově. Uvidíte divoká zvířata, dávno zapomenuté ruiny a obří věže, která, když se vyvolal. Vyzbrojen pouze inteligenci a silnou vůlí, pomocí nutí lišku, je třeba zkoumat tento tajemný ostrov dostat na vrchol věže a odhalují svá pečlivě střežených tajemství.


hra obsahuje

  • Objevte - prozkoumat tajemný ostrov svým vlastním tempem. Pojďte pracovat s přírodou, hledat skryté objekty nebo prostě užít památky a zvuky.
  • Řešit hádanky - výlet do starobylé ruiny a objevit skryté divy, řešení logických hádanek spojené se zvukem, světlem, stíny, perspektivou, platforem, a dokonce i manipulace s časem.
  • Odhalit tajemství - prozkoumat příběh chlapce objevovat desítky tajemství a položek, které sbírají.
  • Nechte se okouzlit - nyní krásný svět, inspirovaný krásou Středomoří, který kombinuje neuvěřitelné hudbu a zářivými barvami.

 

 

Rime © 2017 Tequila Works. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: Windows 7 64-bit Procesor: Intel Core i5 2310 2,9 GHz / AMD FX-6300, paměť: 4 GB RAM, grafická karta GTX 550 Ti 1GB / Radeon 6950 1GB disku: 7400 MB volného místa

 

DOPORUČUJEME:

Operační systém: Windows 10 64-bit Procesor: Intel i5 3570k / AMD FX-8350, Paměť: 8 GB RAM, grafická karta GTX 770 2GB / 3 GB Radeon R9 280x, na disku: 7400 MB volného místa


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet