LEGO Marvel Super Heroes (PC) DIGITAL

LEGO Marvel Super Heroes (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dobrodružné, Lego

Jazyková verze:

PL/ANG (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry, které by mohly být normálně ohodnoceny nálepkou PEGI 3, ale obsahují scény, které mohou nahánět hrůzu. Scény částečně obsahující nahotu mohou být v takových hrách přítomny, ale nikdy v sexuálním kontextu.

Popis

Superhrdinové od Marvela se sházejí při akcí-nabité, kostičky-rozbíjející zábavě! LEGO Marvel Super Heroes nabízí originální příběh, ve kterém Nick Fury svolává Iron Mana, Hulka, Thora, Spidermana, Wolverina a další hrdiny obývající Marvelův svět, aby zachránili Zemi před nebezpečími jako je pomsta Lokiho nebo hlad Galactuse, požírače světů. Fanoušci LEGO a Marvela si užijou klasické LEGO videoherní dobrodružství a humor, zatímco budou hrát za svou oblíbenou Marvel postavičku.

 

Ve hře LEGO Marvel Super Heroes si hráči odemknou více než 100 postav ze světa Marvel, včetně fanouškovských oblíbenců jako Spiderman, Iron Man, Wolverine, Kapitán Amerika, Hulk, Thor, Black Widow, Hawkeye, Deadpool, Loki a Galactus! Hra je nacpaná hromadou super-cool super-schopností, bojovými akčními sekvencemi, epickými bojišti, řešením hádanek a unikátním příběhe vyprávěným s hravým LEGO humorem.

 

 • Pomožte zachránit zemi v kůži vašeho oblíbeného Marvel hrdiny, pomocí super-cool schopností:
  • Iron Man létá, vznáší se, střílí rakety a vypouští mocný paprsek přímo ze svého hrudníku.
  • Spiderman střílí pavučinu, používá jeho pavoučí smysly, aby odhalil objekty pro ostatní neviditelné, běhá po stěnách a houpe se na pavučinách.
  • Kapitán Amerika vrhá svým mocným štítem, může ho spojit se stěnou, aby vytvořil plošinku, nebo se jím může chránit před zraněními.
  • Hulk rozbíjí!
 • Používejte nové mocné pohyby v roli velkých postav jako Hulk a Abomination. Probijte se skrz stěny z LEGA a házejte auty díky vaší hypersíle.
 • Objevte LEGo Manhattan, který jste dosut neviděli, a cestujte na ikonická místa známá ze světa Marvelu, jako X-Mansion, Asteroid M nebo Asgard.
 • Vytvořte si uníkátního superhrdinu díky možnosti upravovat si postavičky.
 • Užijte si vzrušující originální příběh, naplnění klasickým LEGO herním dobrodružstvím a humorem.

 

 

LEGO MARVEL SUPER HEROES software © 2013 TT Games Publishing Ltd. Produkoval TT Games na základě licence od LEGO Group. LEGO, LEGO logo, Brick i Knob a Minifigure jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2013 The LEGO Group. © MARVEL. Všechny ostatní známky jsou majetkem právoplatných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.
(s13)

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS: Windows® XP SP3, Windows Vista/7/8, procesor: AMD Athlon 64 X2 EE 3800+ (2*2000 Mhz) nebo Intel Pentium Dual Core E2180 (2*2000 Mhz), paměť: 2 GB RAM, grafická karta: NVIDIA GeForce 7600 GS nebo ATI Radeon X1950 Pro nebo lepší, pevný disk: 7 GB

DLC

LEGO Marvel Super Heroes: Asgard Pack DLC (PC) DIGITAL

43Kč

LEGO Marvel Super Heroes: Super Pack DLC (PC) DIGITAL

109Kč

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet