Left in the Dark: No One on Board (PC) DIGITAL

Left in the Dark: No One on Board (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dobrodružné, Nenáročné

Jazyková verze:

Polska/Angielska

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi3

Popis

Hra Left in the Dark: No One on Board je adventura plná děsu s pochmurnou a mysteriózní atmosférou přinášející prostředí plné hádanek a mnoha skrytých objektů.

 

Privátní detektivka byla poté, co ji starosta přístavního města Providence prostřednictvím dopisu seznámil s případem, pověřena nesnadným úkolem. Nalodit se na dávno ztracenou loď, která se po letech zničehonic vynořila z tmavých vod oceánu, avšak bez jakýchkoliv stop po původní posádce.

 

Detektivka je i přes pečlivé shromáždění a následné důkladné prověření důkazů v koncích - nedokáže si nijak rozumně vysvětlit, co se s lodí a její posádkou ve skutečnosti stalo. Pomalu jí začíná být jasné, že v tomto případu jde o víc, než co tvrdí starosta. Tisk je přímo zahlcen dohady o jakémsi prokletí lodi. Zpočátku je detektivka vůči těmto tvrzení velmi skeptická - ovšem v okamžiku, kdy na údajně opuštěné lodi zahlédne zahalenou postavu s hákem místo pravé ruky, začíná si uvědomovat, že tyto zdaleka neuvěřitelné báchorky jsou skutečně pravdou.

 

Detektivka je velmi racionální žena, která nemá sklony věřit na strašidelné báchorky plné nadpřirozena. Přesto v tomto tajemném případu sama neví, čemu má věřit - doposud nic takového nezažila. Co spojuje zmizení lodi s Ďáblovým ostrovem a nevyřešenou vraždou místní rodiny? Podaří se detektivce nalézt spojence, kterého potřebuje k prolomení uvalené kletby?

 

Klíčové znaky:

  • Unikátní hádanky lišící se v jednotlivých úrovních svou složitostí.
  • Poutavá příběhová linie.
  • Ručně malované umění.
  • Atmosférické hudební podkreslení a zvuk.
  • Interaktivní mapa lokací a deník.
  • Nečekané události a zvraty.
  • Komplexní herní postavy a jedinečný folklór.

 

 

 

© 2014 Artifex Mundi sp. z o.o. Všechna práva vyhrazena. Artifex Mundi je registrovanou ochrannou známkou společnosti Artifex Mundi. Veškeré ochranné známky jsou vlastnictvím jejich právoplatných majitelů.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8; procesor 1.5 GHz; 512 MB RAM; grafická karta se 128 MB videopaměti; DirectX 9.0; 1 GB volného místa na disku.

 

Mac: MacOS 10.6.8; procesor 1.5 GHz; 512 MB RAM; grafická karta se 128 MB videopaměti; 1 GB volného místa na disku.

 

Linux:  Ubuntu 12.04 (32/64bit); procesor 1.5 GHz; 512 MB RAM; grafická karta se 128 MB videopaměti; 1 GB volného místa na disku.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet