In Fear I Trust Collection (PC) DIGITAL

In Fear I Trust Collection (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Logické, Horory, Dobrodružné

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Ten zestaw zawiera cztery spośród pięciu epizodów gry In Fear I Trust, które są już dostępne:

Tento balíček obsahuje 4 z 5 epizod hry In Fear I Trust, které jsou již dostupné

  • První epizoda – The Awakening
  • Druhá epizoda – The Last Desk
  • Třetí epizoda – Iron and Rust
  • Čtvrtá epizoda – The glimpse

 

„Cesta do pekla je dlážděna dobrou vůli. Chtěl jsem lepší život pro svou rodinu a stačil pouze jeden podpis k tomu, abych toho dosáhl. „Lékaři“ mi řekli, že dohoda je jen formalita. A teď, když jsem uzamčený v této temné a páchnoucí cele, si vzpomínám pouze na toto."

 

In Fear I Trust je psychologický thriller z pohledu první osoby, ve kterém budete mít roli Nikolaye, který je dnes známý jako pacient # 17, který se jednoho dne probudil v malé a smradlavé cele. Trpí ztrátou paměti a pocitem neustálé potřeby útěku, budeš muset najít cestu přes opuštěnou, rozpadající se budovu v centru sovětského Ruska. Avšak čekají na Tebe překážky v podobě složitých hádanek, abys mohl získat klíčové předměty nebo dokumenty, deníky a stopy, které Ti vnesou alespoň slabý paprsek světla na temné tajemství obklopující celý „vědecký“ experiment.

 

Díky módu Retrospektiva budeš moci zjistit, co skrývá fyzická matérie světa. Tato jedinečná schopnost odhaluje ozvěny minulosti, takže Ti umožní spatřit základní tipy a stopy. Cesta k opětovnému získání Tvé paměti a objevení Tvé skutečné identity však bude dlouhá a ponurá.

 

Vlastnosti hry:

 

• Kritiky oceňovaný psychologický thriller, který běží na Unreal Engine

• Plně autorský zvuk

• Použijte režim Retrospektiva, abys odhalil skryté tipy, stopy a vyřešil hádanky

• Prozkoumejte strašidelná místa a odhal tajemství sovětského experimentu

 

 

První epizoda – The Awakening

První epizoda nám sděluje, za jakých okolností se hlavní postava, Nikolay, probouzí s částečnou amnézií ve vězeňské cele. Následující události se budou odehrávat v ordinaci a v laboratoři. Postupně Nikolay narazí duše lidí, kteří v těchto místech zemřeli za záhadných okolností.

 

Díky získané retrospektivní vizi je Nikolay schopen vnímat cizí vzpomínky a vidět záhadné nápisy na zdech.

 

Hrdina najde smlouvu o experimentu, kterou podepsal na samém začátku epizody.

 

 

Druhá epizoda – The Last Desk

Druhá epizoda ukazuje vzpomínky Nikolaye na hrůzné události, které proběhly ve škole. Nikolay najde deník a poznámky jednoho ze studentů a připomíná si, co divného se dělo s dětmi, na kterých byly prováděny experimenty, které ovlivňovaly jejich agresivitu. Nikolay najde fotografii dívky, s kterou se spřátelil a snaží se vzpomenout si, co přesně se jí stalo a proč škola prováděla tyto experimenty a zda to má nějakou souvislost se společnosti VERSA.

 

Třetí epizoda – Iron and Rust

Třetí epizoda ukazuje podivné události v místní továrně. Pracoviště, kde Nikolay pracoval. Záhadná úmrtí, tajemní inspektoři. Hráč se v této epizodě snaží zjistit, co se tam opravdu děje a jak se to týká společnosti VERSA. Proč se lidé umírají plánovaně?

 

Čtvrtá epizoda – The glimpse

Čtvrtá epizoda ukazuje události v místním divadle. Hlavní hrdina navštívil toto místo v minulosti. Tentokrát na něj nebude mít příběh bezprostřední vliv. Hráč totiž bude muset odhalit, jak došlo k vraždám slavné hereček z tohoto divadla, kdo byl zapojen do těchto událostí a jak jsou spojeny s firmou VERSA.

 

 

 

 

© 2016 1C Company. Developed by Black Wing Foundation. All rights reserved.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

OS: Windows XP / 7 / 8 / 10, (32/64 bit), Procesor: Single Core 3.3GHz, Paměť: 512 MB RAM, Grafická karta: kompatibilní s DirectX 9.0c, 512 MB VRAM, DirectX: Verze 9.0c, Pevný disk: 4 GB dostupného místa, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX® 9.0c

 

DOPORUČENÉ:

OS: Windows 7 / 8 / 10, (32/64 bit), Procesor: Dual Core 3.3GHz, Paměť: 1 GB RAM, Grafická karta: kompatibilní s DirectX 9.0c, 1024 MB VRAM, DirectX: Verze 9.0c, Pevný disk: 5 GB dostupného místa,, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX® 9.0c


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet