Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Nezávislé, Horory, Dobrodružné

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Digitální sběratelská edice hry Through the Woods kromě samotné hry obsahuje také digitální artbook a digitální soundtrack.

 


Through the Woods je skandinávský dobrodružný horor z pohledu třetí osoby, který probíhá v lese na západním pobřeží Norska. Je to příběh matky a jejího ztraceného syna. Díky vyprávění matky bude hráč bude následovat cestu vyděšené ženy, která sama sebe přinutila vejít na strašidelné místo, aby nalezla svého syna v krajině inspirované severskou mytologií a norskými lidovými pohádkami.

 

Ve hře Through the Woods studio Antagonist zachytilo pocity výletu v lese tak, jak jsou viděny očima dětí, se všemi možnými obavami a záhadami spojenými s osamělou procházkou na takovém místě. Tyto pocity jsou ve hře spojeny se silným příběhem a vysoce kvalitním zvukem, které se společně stanou v temném lese klíčovými prvky celého prostředí. Through the Woods je silný zážitek, který přímo poskytuje pocit osamělosti a ztracenosti na strašidelném místě.

 

Vlastnosti hry

  • Objev nádherné prostředí a prožij příběh inspirovaný severskou mytologií, norským uměním a přírodou
  • Poznej temné příběhy z minulosti i současnosti prostřednictvím citlivého vyprávění
  • Kreativní využití světla a temnoty společně vytváří úžasné prostředí
  • Děsivá cesta, kterou doprovází krásná a ponurá zvuková stopa

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, Procesor: Dual-Core 2.8 GHz, Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: GeForce GTX 760 / 960, 2 GB VRAM, DirectX: Verze 11, Pevný disk: 10 GB dostupného místa, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX® 11

 

DOPORUČENÉ:

OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, Procesor: Intel Core i5 3,5 GHz, Paměť: 8 GB RAM, Grafická karta: GeForce GTX 980, DirectX: Verze 11, Pevný disk: 10 GB dostupného místa, przestrzeni, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX® 11


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet