Sid Meier's Civilization VI - Khmer and Indonesia Civilization & Scenario Pack

Sid Meier's Civilization VI - Khmer and Indonesia Civilization & Scenario Pack DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Hry pro Mac, Strategie, Simulace, DLC

Jazyková verze:

Pełna polska

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Hraní tohoto obsahu vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI.

 

 

Ve hře Sid Meier’s Civilization VI vede Khmery Jayavarman VII. a Indonésany Dyah Gitarja! Přestože jsou obě civilizace rozmanité a jedinečné, obě přinášejí nové výzvy na poli náboženství. Indonésie je mocná pobřežní civilizace s potenciálem pro obrovské námořnictvo poháněné Jongy a Khmerové vzkvétají ve svých lidnatých městech podél řek. Obě tyto civilizace přicházejí na scénu v novém scénáři “Path to Nirvana”, kde soutěžíte o co největší počet stoupenců své víry na jedinečné mapě v jihovýchodní Asii.

 

Obsahuje khmerskou civilizaci s Jayavarmanem VII, jedinečnou jednotkou Domrey a jedinečným vylepšením Prasat.

 • Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost “Grand Barays” dává Khmerům jídlo navíc, když se farmy postaví vedle akvaduktů, a akvadukty poskytují Faith i Amenity. 
 • Jedinečná schopnost velitele: Jayavarmanova schopnost “Monasteries of the King” umožní Khmerům zabrat si přilehlé území, jakož i Food a Housing, když svá Holy Sites postaví na řece. 
 • Jedinečná jednotka: Domrey, balista nasazená na slonovi, je silnější než Catapult, může se pohnout a vystřelit ve stejném tahu a vyvíjí Zone of Control. 
 • Jedinečná budova: Prasat nahrazuje Temple a poskytuje Relic Great Work slot. Missionaries, kteří se zde cvičí, získávají novou vlastnost, když jsou zabiti v náboženském boji: generují Relic.

 

Také obsahuje indonéskou civilizaci s Dyah Gitarjou, jedinečnou jednotkou Jong a jedinečným vylepšením Kampung:

 • Jedinečná schopnost civilizace: Díky schopnosti “Great Nusantara” poskytují Coastal Tiles Indonésii menší bonusy za blízkost u určitých čtvrtí a Entertainment Complexes poskytují Amenity navíc, pokud sousedí s pobřežními políčkami, která nejsou u jezera.
 • Jedinečná schopnost vůdce: Gitarja má schopnost “Exalted Goddess of the Three Worlds”, která poskytuje bonus k Faith pobřežním městům a umožňuje jí kupovat námořní jednotky bez Faith se slevou, jakož i likvidovat cenu za pohyb pro náboženské jednotky při naloďování či vyloďování.
 • Jedinečná jednotka: Indonéskou jedinečnou jednotkou je Jong, který nahrazuje Frigate. Je rychlejší, získává bonus k bojové síle, pokud je ve formaci, a všechny jednotky v jeho formaci získávají jeho rychlost pohybu. 
 • Jedinečné vylepšení: Kampung poskytuje Housing, Production a Food všem přilehlým rybářským lodím a lze ho vylepšit dalším technologickým výzkumem později ve hře.

 

Nový scénář “Path to Nirvana”:

 • V zemích kolem Indického oceánu se vyskytuje mnoho náboženství a mnoho lidí. Nebesa si vybrala vás, abyste všem těmto zemím přinesli světlo. Ustojí vaše víra tuto výzvu? V tomto scénáři na 50 tahů soutěžte o co největší počet stoupenců svého náboženství, o co nejvíc Faith za tah a o co největší počet cizích měst vyznávajících vaši víru.

 

Nový div:

 • Angkor Wat: Ta největší náboženská pamětihodnost na světě se vrací do Civilization! Tento chrám se musí postavit vedle akvaduktu a po postavení poskytuje Faith, navíc přidává Housing a jednoho občana všem městům majitele divu.

 

Nový přírodní div:

 • Ha Long Bay: Tato dechberoucí zátoka byla zařazena mezi nových sedm divů světa v roce 2012 a poskytuje Food, Production a Culture, jakož i velký bojový bonus námořním jednotkám na svých políčkách.

 

Nová mapa:

 • Rozšiřte svou říši po celé jihovýchodní Asii na této nové mapě, kde máte možnosti True Start a náhodnou lokaci.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Hraní tohoto obsahu vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI.

Operační systém: Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit, Procesor: Intel Core i3 2,5 Ghz nebo AMD Phenom II 2,6 Ghz či lepší, Paměť: 4 GB RAM, Pevný disk: alespoň 12 GB, Grafická karta: Karta s 1 GB a DirectX 11 (AMD 5570 nebo nVidia 450)


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet