Borderlands: The Pre-Sequel - Handsome Jack Doppelganger Pack (PC) DIGITAL

Borderlands: The Pre-Sequel - Handsome Jack Doppelganger Pack (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, RPG, Střílečky/FPS, DLC

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor. Popis na zadní straně balení hry indikuje hlavní důvody proč hra získala určitý rating. Jde o osm označení představujících tyto druhy obsahu: násilí, vulgární mluva, riziko drog, sex, diskriminace, gamblerství a online hry s dalšími lidmi.

Popis

Handsome Jack

 

Hrajte za nejoblíbenějšího psychopatického tyrana v zácviku… nebo alespoň za jeho dubléra. S balíkem Handsome Jack Doppelganger Pack budete moci okouzlit nepřátele svým šviháckým vzhledem a šarmem. Nebo je připravit o řeč vtipnými průpovídkami. Nebo je prostě zastřelit. To je také možnost.


 
Hrajte za hrdinu (?), jakého si Pandora a Elpis zasluhují.

 

Tento obsah je součástí kupónu Season Pass a zákazníci, kteří si jej zakoupili, ho budou mít ve hře k dispozici. Upozornění: Dodatečný obsah, ke spuštění je zapotřebí hra Borderlands: The Pre-Sequel.

 

 

 

© 2014 IPerion LLC. Vydáno a distribuováno společností 2K. Gearbox a Borderlands, a loga Gearbox Software a Borderlands jsou registrovanými ochrannými známkami v USA a jinýc zemích, všechny využívané s laskavým svolením Gearbox Software, LLC. 2K a lgo 2K jsou ochranné známky 2K USA a jiných zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

 

Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní hru Borderlands The Pre-Sequel (verze pro Steam).

 

Windows XP SP3; dvoujádrový procesor 2.4 GHz; 2048 MB RAM; grafická karta NVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600; DirectX 9.0; 13 GB volného místa na disku; zvuková karta kompatibilní s DirectX 9

 

Ostatní požadavky a podpora: Instalace vyžaduje jednorázové připojení k internetu pro ověření přes Steam; je třeba nainstalovat klient Steam, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C++ Redistributable 2005, Visual C++ Redistributable 2008, Visual C++ Redistributable 2010 a ovladače pro procesory AMD (jen XP a jen AMD), Windows Imaging Component (jen Windows XP 64-Bit).

DLC

Borderlands: The Pre-Sequel - Handsome Jack Doppelganger Pack (PC) DIGITAL

269Kč

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet