Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword (PC) DIGITAL

Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, DLC

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword je druhý datadisk pro Civilization IV, hru roku 2005 a celosvětový hit. Expanze se soustřeďuje na dobu poté, co byl vynalezen střelný prach, a přináší 11 unikátních scénářů vytvořených týmem Firaxis Games a váženými členy herní komunity. Civ IV: Beyond the Sword přináší rovněž nové civilizace, šestnáct nových vůdců, pět nových divů a celou řadu nových jednotek, jež přinášejí nové způsoby, jak rozšířit moc vaší civilizace, a tím pádem i více zábavy.

 

 • Rozšíření epické hry: přídavek rozšiřuje epickou hru o nové jednotky, budovy a technologie s důrazem na pozdější fázi hry.
 • Nové hratelné scénáře: 11 nových scénářů vytvořených vývojáři z Firaxis a vybranými členy herní komunity Civilization.
 • Nové civilizace: 10 nových civilizací, jako jsou Portugalci, Babyloňané nebo Holanďané, a řada nových jednotek a budov s nimi spojených.
 • Více vůdců civilizací: šestnáct nových vůdců a to jak pro nové, tak i pro civilizace z původní hry, včetně Chammurapiho pro Babyloňany, Abrahama Lincolna pro Spojené státy a Sedícího býka pro původní obyvatele Ameriky.
 • Korporace: nový herní prvek podobný náboženstvím umožňuje hráčům zakládat společnosti a rozšiřovat je napříč světem. Každá korporace poskytuje určité výhody výměnou za zdroje.
 • Špionáž: celá řada možností, jak vyzvídat u konkurence, rozdmýchávat občanské nepokoje a chránit vládní tajemství, nově dostupné v dřívější fázi hry.
 • Události: nové náhodné události, jako jsou přírodní katastrofy, žádosti o pomoc nebo požadavky od občanů, představují pro hráče překážky, jejichž překonání je nutností na cestě za prosperitou jejich civilizací.
 • Nové divy: pět nových divů, jako socha boha Dia, socha Krista Spasitele, Šweitigoumská pagoda nebo Mausólova hrobka, čeká na odhalení.
 • Rozšíření vesmírných závodů: vítězství na cestě k Alfa Centauri nově vyžaduje větší strategické plánování a taktické jednání.
 • Apoštolský palác: OSN je nyní ve hře k dispozici dříve, díky čemuž je také možné zvítězit diplomatickou cestou dříve. Nové rezoluce navíc rozšiřují dostupné diplomatické možnosti
 • Posunuté zahájení hry: na četné žádosti fanoušků přibyla možnost „nakoupit“ komponenty pro vlastní impérium a zahájit hru v pozdější fázi, takže si užijete nové prvky datadisku dříve.
 • Pokročilá umělá inteligence: výrazně vylepšené umělá inteligence spoléhá nově více na smart play a méně na bonusy, díky čemuž představuje více konsistentní výzvu v průběhu hry a to jak ekonomickou, tak i vojenskou. Rozšířeny byly také cesty k vítězství, které umělá inteligence volí.

 

 

 

© 2007-2013 Take-Two Interactive Software a jeho pobočky. Vyrobeno společností Firaxis Games. Sid Meier's Civilization IV, Civilization, 2K Games, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich výhradní loga jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami Take-Two Interactive Software, Inc. Ikony věkového hodnocení jsou ochrannými známkami Entertainment Software Association. Všechna práva vyhrazena.

 

Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní hru Sid Meier's Civilization IV (verze pro Steam).


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet