Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Arkády

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi3

Popis

Mysterious Cities

 

Hrajte za Estebana, Ziu a Tao ve spoustě záludných úrovní plných hádanek, pastí a plížení v dlouhé řadě rozličných prostředí. Prozkoumejte každý kout Číny a unikněte Zareésovi, zlému muži, který hledá místní Zlaté město.

 

Secret Paths, věrné příběhu a uměleckému stylu proslulého anime Mysterious Cities of Gold, vám umožní ještě hlouběji se ponořit do tohoto pozoruhodného světa. Budete si moct zahrát za všechny hlavní postavy, přičemž každý z hrdinů má svoji sadu vlastností, kterou budete muset chytře využít v různých výzvách. Vybírejte moudře - záleží i na jejich osobnosti!

 

Hlavní vlastnosti:

  • Úžasná grafika: Umělecký styl zcela věrný a loajální stylu Mysterious Cities of Gold, který máme všichni rádi.
  • Množství záludných úrovní: Rozšiřte si povědomí o světě animovaného seriálu Mysterious Cities of Gold hraním úrovní, které se zdarma odemykají na základě odvysílaných episod.
  • Krásné prostředí: Prozkoumejte rozličná prostředí od hlubokých asijských lesů, přes srdce Zakázaného města, až po čínské Zlaté město.
  • Sbírání: Odemkněte si filmečky ve vysoké kvalitě převzaté přímo ze seriálu Mysterious Cities of Gold a spoustu exkluzivních artworků a virtuálních předmětů.
  • Myslete, než něco uděláte: Využijte ke svému prospěchu specivické schopnosti a vlastnosti vašich tří přátel, až budete na vaší cestě čelit pastem, hádankám a jiným překážkám.
  • Infiltrace: Unikněte svému největšímu nepřiteli Zarèsovi a jeho mužům rozkoumáním spletitých cest k tajemstvím Mysterious Cities of Gold. 
  • Od fanoušků pro fanoušky: Vývojáři stojící za Mysterious Cities of Gold jsou skuteční fanoušci anime, kteří před více než 30 lety vyrostli na první sérii tohoto animáku!

 

©Ynnis Interactive / Blue Spirit Productions / RTBF / Be-Films / Sinematik

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Microsoft Windows XP / Vista / 8; procesor 1.2 GHz; 1 GB RAM; grafická karta podporující Pixel Shader 3.0 a Vertex Shader 3.0; DirectX 9.0c; 2 GB volného místa na disku

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet