Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Střílečky/FPS, Multiplayer, Sandbox, Akční

Jazyková verze:

Polska/Angielska

Ochrana:

Aktivační klíč - Rockstar Launcher

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

  


Tato hra nebude od 30. ledna 2024 podporovat operační systémy Windows 7 a 8.

 

Oceňovaná hra s otevřeným světem Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games a nejlépe hodnocená hra současné generace konzolí nyní vychází na PC a přináší nový obsah pro příběhový režim, grafická vylepšení a další.

Amerika, 1899. Konec éry divokého západu začal. Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil. Jelikož kvůli vnitřním neshodám hrozí, že se gang zcela rozpadne, Arthur se musí rozhodnout mezi vlastními ideály a věrností ke gangu, který ho vychoval.

 

 • Díky zcela novým grafickým a technickým vylepšením pro podmanivější zážitek využívá Red Dead Redemption 2 na PC celý potenciál PC a vdechuje život každému prvku tohoto obrovského, bohatého a detailního světa včetně lepší vykreslovací vzdálenosti, kvalitnějšího globálního nasvícení a zastínění okolím pro vylepšené nasvícení během dne a noci, vylepšených odrazů a propracovanějších stínů ve vyšším rozlišení na všechny vzdálenosti, tesselovaných textur stromů a vylepšených textur trávy a srsti, což přidá na realismu každé rostlině a zvířeti.
 • Red Dead Redemption 2 na PC rovněž nabízí podporu HDR, možnost spouštět špičková grafická nastavení v rozlišení 4K a ještě vyšším, konfiguraci pro více monitorů, konfiguraci pro širokoúhlé obrazovky, rychlejší frekvence snímků a další.
 • Red Dead Redemption 2 na PC rovněž zahrnuje dodatečný obsah pro příběhový režim včetně misí s lovem odměn, skrýší gangů, zbraní a dalších, plus bezplatný přístup ke sdílenému živoucímu světu Red Dead Online, který obsahuje veškerá dosud vydaná vylepšení a nejnovější obsah pro kompletní online zážitek včetně Frontier Pursuits a specializovaných rolí Bounty Hunter, Trader a Collector a mnoho dalšího.
 • Red Dead Redemption 2 na PC je dokonalý způsob, jak si užít jednu z nejoceňovanějších her všech dob, která získala přes 175 ocenění Hra roku a více než 250 nejvyšších známek v recenzích.

 

 

 

Podmínky softwarové licence jsou ve hře a na adrese www.rockstargames.com/eula; podmínky online účtu jsou na adrese www.rockstargames.com/socialclub. Nepřenosný přístup ke speciálním funkcím, jsou jsou exkluzivní/odemykatelné/stahovatelné/multiplayerové/online/bonusové obsahy/služby/funkce může vyžadovat jednorázový sériový kód, dodatečné poplatky či registraci nepřenosného online účtu (někde věková přístupnost 13+). Přístup ke speciálním funkcím může vyžadovat internetové připojení, nemusí být dostupný všem uživatelům či vždy a může být ukončen/pozměněn/nabídnut za jiných podmínek bez oznámení. Porušení EULA, Kodexu chování či dalších pravidel může mít za následek omezení či zrušení přístupu ke hře či na online účet. Informace, zákaznickou a technickou podporu najdete na www.rockstargames.com/support. Tato hra je fiktivní. Může zobrazovat lidi, místa, společnosti, skupiny, události, budovy a další věci, které jsou podobné těm ze skutečného světa; ty však nemají žádnou spojitost ani souvislost s touto hrou a tato zobrazení se nezakládají na skutečnosti. Tvůrci/vydavatelé/licencoři této videohry nepodporují/neschvalují/nepodněcují žádnou část obsahu. Neoprávněné kopírování, úpravy, zpětné inženýrství, dekompilace, přenos, veřejné předvádění, pronájem, hraní za peníze či obcházení protikopírovací ochrany je zakázáno a porušuje EULA. Na nákup, používání a aktivaci se vztahují určitá omezení. Podrobnosti viz EULA na www.rockstargames.com/eula a Podmínky služby na www.rockstargames.com/legal.

Rockstar Games, Inc. ©2005-19. Rockstar Games, Red Dead Redemption, R*, Redemption, Red Dead, Dead Eye jsou značky/loga/autorská díla Take-Two Interactive. Dolby a symbol dvojitého D jsoou obchodní známky Dolby Laboratories. Všechny ostatní značky a obchodní známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

Instalace, aktivace a online hra vyžaduje Rockstar Games Launcher a přihlášení na Rockstar Games Social Club (věková přístupnost někde 13+); aktivace, online hra a pravidelné ověření nároku vyžaduje internet; produkt vyžaduje instalaci softwaru včetně Rockstar Games Launcher, DirectX, Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributables (x64), Chromium Embedded Framework, Rockstar Games Social Club Framework a ověřovací software, který rozpoznává jisté hardwarové atributy kvůli nároku, správě digitálních práv, uplatňování licence, podpoře, systému a dalším účelům.

Vyžaduje internet a Rockstar Games Launcher; registrace je omezená na jeden účet Rockstar Games Social Club (věková přístupnost někde 13+) za každý nákup; na účet Rockstar Games Social Club může být najednou přihlášeno jen jedno PC; nákupy jsou nepřenosné; účty Rockstar Games Social Club jsou nepřenosné.

Stažitelný obsah a změny v programu postupem času změní systémové požadavky pro tuto hru. Informace o aktuální kompatibilitě vám podá výrobce vašeho hardwaru nebo si je přečtěte na www.rockstargames.com/support. Některé systémové komponenty jako třeba mobilní čipsety, integrované a AGP grafické karty nemusí být kompatibilní. Vydavatel nemusí podporovat neuvedené specifikace.

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Minimální konfigurace:

 • OS: Windows 10 - April 2018 Update (v1803)
 • Procesor: Intel® Core™ i5-2500K / AMD FX-6300
 • Paměť: 8 GB
 • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 770 2 GB / AMD Radeon R9 280 3 GB
 • Místo na pevném disku: 150 GB
 • Zvuková karta: kompatibilní s DirectX

Doporučená konfigurace:

 • Systém: Windows 10 - aktualizace z dubna 2018 (v1803)
 • Procesor: Intel® Core™ i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
 • Paměť: 12 GB
 • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 1060 6 GB / AMD Radeon RX 480 4 GB
 • Místo na pevném disku: 150 GB
 • Zvuková karta: kompatibilní s DirectX

 

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet