OlliOlli World Steam

OlliOlli World Steam

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Plošinovky, Akční

Jazyková verze:

PL/ANG (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Popis

OlliOlli World je nová, originálně pojatá skateboardová akční plošinovka, které z každého póru prýští svérázná osobitost. Jezděte a skákejte ve světě Radlandia, který pulzuje barvami a životem, setkávejte se s rozmanitými osobami, a zatímco budete grindovat, létat a provádět komba na cestě za Gnarvanou, možná objevíte i legendární skejtové bohy.

Putujte překrásným a zároveň zvláštním světem a plňte v něm různé mise, přijímejte výzvy a nacházejte nové přátele. Upravujte vzhled, triky a styl své postavy a prozkoumávejte vícetrasové úrovně, které vám nabízejí pestrou škálu příležitostí k sebevyjádření. Změřte své síly se zbytkem světa v ligách nebo vyzvěte přítele, aby se pokusil překonat vaše nejlepší triky v jedné z milionů úrovní, které lze sdílet s ostatními. Vychutnejte si přístupnost, komplexnost a herní svobodu charakteristického pohodového herního systému OlliOlli World.

OlliOlli World je třetím dílem skvěle hodnocené série OlliOlli od Roll7, nezávislého vývojářského studia oceněného akademií BAFTA a držitele mnoha různých ocenění.

Hlavní prvky:

• Vítejte ve světě Radlandia!: Vydejte se na výpravu svěží skateboardovou utopií, která je až po okraj naplněná výstředními postavičkami a lokacemi pulzujícími životem, jež vyloženě žadoní o detailní prozkoumání. Progrindujte Nafukovací uličkou nebo prosvištěte skrz Los Vulgas a objevujte nové trasy, originální vedlejší úkoly, super odměny a neodolatelné příležitosti k provádění dechberoucích triků. To vše dokonale doplňuje ručně vybraná kompilace tracků ze žánrů IDM a Electronica.

• Hrajte na své úrovni: Super přesné ovládání ve spojení s propracovaným herním systémem jsou zárukou dokonale hladké jízdy. Že nejste zrovna profík? Žádný strach – OlliOlli World vás i tak uvítá s otevřenou náručí. Noví hráči se mohou prohánět ulicemi a provádět husté triky bez obav, že by pak vlastním nosem leštili chodník. Věříte svým schopnostem a máte dost odvahy? Dosáhněte vrcholného mistrovství v milionech unikátních úrovní sandboxového režimu nebo poměřte své síly se soupeři z celého světa v ligách prostřednictvím propracovaného systému komb s více než 100 různými pohyby, které lze vzájemně spojovat. Dokážete získat nejvyšší skóre ze všech?

• Svoboda vlastního vyjádření: Toulejte se skejťáckým rájem Radlandias, prokazujte své schopnosti a zpřístupňujte si tak speciální odměny, jejichž prostřednictvím si můžete upravovat vzhled, triky a styl své postavy. Chcete naskočit na prkno v sandálech? Směle do toho. Rádi byste si oblékli kostým čmeláka? Tak fajn, rozmlouvat vám to nikdo nebude. V OlliOlli World máte na skateboardu opravdu naprostou svobodu!

 

©2021 Rollingmedia Limited. Published by Private Division. OlliOlli World and Roll7 are trademarks of Rollingmedia Limited. Private Division and the Private Division logo are trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All rights reserved.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Notice: OlliOlli World requires a controller in order to play. Playing with a keyboard and mouse isn't supported.

 

MINIMUM:

 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: 2.5GHz dual core processor or higher
 • Memory: 4 GB RAM
 • Graphics: Intel HD 530, GeForce GT 430 or Radeon HD 5570 (DirectX 10.1 / Shader Model 4.1 support required)
 • Storage: 6 GB available space
RECOMMENDED:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: 2.4GHz i5 or higher
 • Memory: 4 GB RAM
 • Graphics: GeForce GTX 550 Ti or Radeon HD 4850
 • Storage: 6 GB available space

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet