L. A Noire Rockstar

L. A Noire Rockstar

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Aktivační klíč - Rockstar Launcher

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

L.A. Noire je násilný krimi thriller, který kombinuje dechberoucí akci se skutečnou detektivní prací a přináší bezprecedentní interaktivní zážitek.

Tato kompletní edice L.A. Noire obsahuje kompletní původní hru a veškerý dosud vydaný obsah ke stažení.

 

Hra L.A. Noire, která využívá revoluční animační technologii MotionScan, jež úžasně detailně zachycuje každou nuanci mimického výkonu herců, L.A. Noire je násilný krimi thriller, který kombinuje dechberoucí akci se skutečnou detektivní prací a přináší bezprecedentní interaktivní zážitek. Hledejte stopy, pronásledujte podezřelé a vyslýchejte svědky, zatímco se budete snažit najít pravdu ve městě, kde každý něco skrývá.

Během poválečného boomu zlaté éry Hollywoodu slouží Cole Phelps jako detektiv LAPD, který se ocitá ve městě, jež se topí ve vlastním úspěchu. Korupce je všudypřítomná, obchod s drogami jen kvete a počet vražd láme rekordy. Ve snaze vyšplhat po žebříčku a udělat to, co je správné, musí Phelps odhalit pravdu, jež se skrývá za sérií žhářských útoků, vyděračskými konspiracemi a brutálními vraždami. Musí bojovat proti podsvětí L.A. a dokonce i proti členům vlastního oddělení, aby odkryl tajemství, jež by mohla otřást městem až do prohnilých základů.

Tato kompletní edice L.A. Noire obsahuje kompletní původní hru a veškerý dosud vydaný obsah ke stažení včetně žhářského případu „Nicolson Electroplating“, mravnostního případu „Reefer Madness“, dopravního případu „The Consul‘s Car“, mravnostního případu „The Naked City“ a dopravního případu „A Slip of the Tongue“.

 

 

Rockstar Games, 622 Broadway, New York, NY, 10012 | T2 Take-Two Interactive

©2006 - 2020 Rockstar Games, Inc. Značky a loga Rockstar Games, L.A. Noire a R* jsou obchodní značky či registrované ochranné známky Take-Two Interactive Software, Inc. v USA či cizích zemích. Portions © Copyright Master Licensing, Inc., 2010, všechna práva vyhrazena, Naked City a obchodní značky a grafika přidružené k Naked City jsou obchodní značky Master Licensing, Inc. Značka a logo Team Bondi je majetkem Team Bondi Pty. Ltd. Značka a logo Havok je majetkem Havok.com, Inc. Používá Bink Video. Copyright © 1997-2020 RAD Game Tools, Inc. Ikona přístupnosti je obchodní značka Entertainment Software Association. Všechny ostatní značky a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: https://www.rockstargames.com/eula

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

• Systém: Windows 7
• Procesor: Intel CPU - Dual Core 2,2 GHz až Quad Core 3,2 GHz; AMD CPU - Dual Core 2,4 Ghz až Quad Core 3,2 Ghz;
• Paměť: 2 GB až 8 GB;
• Grafika: NVIDIA GeForce 8600 GT 512 MB až NVIDIA GeForce GTX 580 1536 MB nebo Radeon HD3000 512 MB až Radeon HD 6850 1024 MB
• Zvuk: 100% kompatibilní s DirectX 9;
• Pevný disk: 16 GB volného místa

 

Počáteční aktivace vyžaduje připojení k internetu a Rockstar Social Club (registrace pro starší 13 let); mezi požadovaný software patří Sony DADC SecuROM; DirectX a Microsoft’s Windows .NET Framework a Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86).

Aktuální informace o kompatibilitě najdete u výrobce svého hardwaru a na www.rockstargames.com/support. Některé systémové komponenty jako integrovaná grafická karta nemusí být kompatibilní. Vydavatel nemusí podporovat neuvedené specifikace.

Požadavky partnerů: Před nákupem tohoto softwaru si prosím přečtěte podmínky služby na těchto stránkách.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet