Hidden & Dangerous 2: Courage Under Fire (PC) DIGITAL

Hidden & Dangerous 2: Courage Under Fire (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráči by se měli být schopni vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Hidden & Dangerous 2 je taktická střílečka z pohledu první a třetí osoby, která navazuje na úžasném úspěchu hry Hidden & Dangerous. Vedete malou četu spojeneckých vojáků hluboko za nepřátelské linie, abyste během druhé světové války vykonali tajné mise. Napínavý příběh vás zavede do Evropy, Afriky, Barmy a dalších lokacích po celém světě. Každé kritické rozhodnutí má vliv na vás, vaše muže a vaši zemi. Tento jedinečný mix akce, strategie a taktiky vás nutí využívat mozek stejně jako spoušť.

 

  • Zásobte svou četu řadou zbraní včetně pistolí, odstřelovaček, granátů a bazuk!
  • Plně interaktivní prostředí vyobrazuje neschopnost ospalých stráží, šokující rychlost elitního německého batalionu, který pozoruje vaše pohyby, a vyděšený vzhled nepřátel, když jim pod nos strčíte hlaveň své pušky!
  • Dokončete přes 20 misí v 9 kampaních od bujných džunglí jihovýchodní Asie po drsné africké pouště. Ovládejte celou řadu vozidel včetně náklaďáků, tanků, motorek a letadel.

 

 

 

 

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

©2018 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K a jejich příslušná loga jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Hra více hráčů není podporována.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet