Chivalry: Medieval Warfare (PC/MAC/LX) DIGITAL

Chivalry: Medieval Warfare (PC/MAC/LX) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Hry pro Mac, Hry pro Linux, Nezávislé, Akční

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

Obléhat hrady a vznášející se nad obcí. Chivalry: Medieval Warfare je simulace boje s pohled z první osoby pohledu určené pro více hráčů hraní. Nelítostný boj on-line pohybuje účastníky do centra středověkého bojiště. Hra je inspirována filmy jako „300“, „Gladiátor“ a „Statečné srdce - Statečné srdce“ a nabízí hráčům epos známý pro velkou obrazovku.

 

Hra je založena na dovednostech hráčů a nabízí výhled na first-person pohled, ale místo toho, pušek a granátů, účastníci mají k dispozici meči, štíty, palcáty, bojové osy a dlouhé luky. Během dynamických online bitev, které se konají ve fiktivní, ale realisticky zobrazené, brutální svět, mohou hráči obléhat hrady, středověké vesnice napadnout a dobýt slávu bojovat v aréně s až 32 hráčů.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Rozšířený bojový systém nabízí hráčům širokou škálu možných reakcí během střetů.
  • Upravte své útoky a bloky v reálném čase pomocí myši, aby plně kontrolovat průběh bojů.
  • Použijte celý arzenál 60 smrtících zbraní z os a broadswords boj s dlouhými luky a oštěpy.
  • Dynamický systém úkolů zakotvuje taktiku týmu a strategii - vyhrát, hráči musí tlačit na bránu, napadnou vesnici a eliminovat aristokraty patřící na opačnou stranu.
  • Používat různé obléhací zbraně, mezi nimiž jsou katapulty a vařícím oleji, balistu a berany.
  • Rozsáhlé, detailní prostředí, vezme hráče v realistickém a pohlcující středověkém světě.
  • Schopnost hrát v režimu offline umožňuje, abyste se seznámili s ovládacími prvky a hraní před začátkem skutečného boje.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

PC

minimum:

Operační systém: Windows XP Procesor: Intel Core 2 Duo 2,4 GHz / AMD Athlon X2 2,7 GHz (dual-core CPU), pamětí 2 GB RAM Grafika: ATI Radeon 3870 / NVIDIA GeForce 8800 GT s 512 MB VRAM, DirectX : 9.0c pevného disku: 7 GB Internet: širokopásmové připojení k internetu Podporované řadiče: klávesnice a myš, kntroler Xbox 360, Xbox One, nebo jiný kompatibilní XInput

 

MAC

minimum:

Operační systém: OS X 10.9.5 Procesor: Intel Core i7 2,5 GHz Grafická karta: Nvidia Geforce 750M paměť: 4 GB RAM Pevný disk: 7 GB

 

Steamos + Linux

minimum:

Operační systém: Pára OS, Procssor: Intel Core 2 Duo 2,6 GHz / AMD Athlon X2 2,8 GHz (dual-core CPU), paměť: 2 GB RAM Grafika:. ATI Radeon HD 4850 / Nvidia GeForce 9800 GT s 512 MB VRAM, pevný disk: 7 GB Další požadavky: klient služby Steam a životního prostředí. Pokud používáte open source ovladače, S2TC je vyžadována pro podporu S3TC textury.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet