Borderlands: Game of the Year Enhanced (PC) Klíč Steam

Borderlands: Game of the Year Enhanced (PC) Klíč Steam promo akce

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, RPG, Multiplayer

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

Pokud už vlastníte Borderlands či Borderlands GOTY na službě Steam, tento produkt získáváte na službě Steam zcela zdarma. Nekupujte si prosím znovu Borderlands GOTY Enhanced.

 

 

Objevte kooperační střílečku s kořistí, která to všechno začala, s plným pytlem obsahu a vylepšení! Používejte bambiliony zbraní jako jeden ze čtyř nemilosrdných žoldáků, z nichž každý má jedinečné RPG schopnosti. Vydejte se na opuštěnou planetu Pandora, kde vládne bezpráví, a hledejte výkonnou mimozemskou technologii: Vault. Díky novým zbraním, vylepšení grafiky, všem 4 přídavným balíčkům a dalšímu obsahu si užijte oceňované FPS/RPG sólo nebo společně s kamarády!


Bambiliony zbraní: Raketové brokovnice, plamenometné revolvery, bleskové samopaly a spousta dalších.

Radikální výtvarný styl: Tradiční renderovací techniky v kombinaci s ručně kreslenými texturami dodávají Borderlands ikonický styl.

Intenzivní souboje vozidel: Usedněte za volant a zapojte se do šílených soubojů vozidel.

Kooperační šílenství: Rozcupujte nepřátele na kusy jako tým až 4 členů.

 

 

NOVINKY:

 • VIZUÁLNÍ ORGIE: Díky vylepšeným modelům postav, prostředím, zbraním a texturám nevypadalo Borderlands v kombinaci s rozlišením 4K nikdy tak dobře.
 • NOVÉ ZBRANĚ: Už takhle jich je tolik, že se to nedá spočítat, tak jsme přidali další.
 • NOVÉ HLAVY POSTAV: Buďte tak krásní, jak o vás tvrdí vaše mamka.
 • NOVÉ ZLATÉ TRUHLY A KLÍČE: Víc kořisti!
 • A DALŠÍ!

 

PLUS:

THE ZOMBIE ISLAND OF DOCTOR NED: Vydejte se do korporátem vlastněného městečka jménem Jakobs Cove a učiňte přítrž zkazkám o kráčejících „nemrtvých“. Nové oblasti, nové mise, noví nepřátelé, no páni!

MAD MOXXI’S UNDERDOME RIOT: Oslavte velkolepé otevření Marcus Bank tím, že se utkáte se stovkami nepřátel v jediné soutěžní aréně široko daleko, ze které se vrátíte jako vítěz... anebo se nevrátíte vůbec.

THE SECRET ARMORY OF GENERAL KNOXX: Chcete další příběh z Borderlands a tolik kořisti, že ani nebudete vědět, co s ní? Přihoďte nové zbraně, mise, vozidla a další!

CLAPTRAP’S NEW ROBOT REVOLUTION: Toto destruktivní dobrodružství vás zve do bitvy s krutou novou hrozbou - s obrovským povstáním vašich někdejších kamarádů: robotů claptrap.

 

 

 

©2009-2018 IPerion, LLC. Všechna práva vyhrazena. Vydává a distribuuje 2K Games, Inc. v rámci licence od Gearbox Software, LLC. Gearbox, Borderlands a loga Gearbox Software a Borderlands jsou registrované obchodní známky, všechny použity se svolením Gearbox Software, LLC. 2K a logo 2K jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena. Součástí tohoto softwarového produktu je software Autodesk® Scaleform®, © 2013 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena. Unreal® Engine, Copyright 1998-2014, Epic Games, Inc. Všechna práva vyhrazena. Unreal® je registrovaná obchodní známka Epic Games, Inc. FMOD Ex Sound System je registrovaná obchodní známka Firelight Technologies. Všechna práva vyhrazena. Používá Bink Video. Copyright © 1997-2014 by RAD Game Tools Inc. Používá Oodle. Copyright © 2008-2018 by RAD Game Tools Inc. Některé části © 2002-2016 by NVIDIA® Corporation. Všechna práva vyhrazena. Všechna ostatní autorská práva či obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků.

 

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

  

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • Operační systém: Windows 7 64-Bit
 • Procesor: Intel Core i3 530 @2.93GHz/AMD Phenom 9950 @2.6GHz
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: Geforce GTX 660, Radeon HD 6970
 • DirectX: Verze 11
 • Pevný disk: 25 GB volného místa
 • Zvuková karta: Directx 9.0c

 

DOPORUČENÉ:

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • Operační systém: Windows 7 64-Bit
 • Procesor: Intel Core i3 2105 @3.1GHz/AMD FX 4100 @3.6GHz
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: Geforce GTX 760, Radeon HD 7850
 • DirectX: Verze 11
 • Pevný disk: 25 GB volného místa
 • Zvuková karta: Directx 9.0c

 

©2009-2018 IPerion, LLC. All rights reserved. Published and distributed by 2K Games, Inc. under license from Gearbox Software, LLC. Gearbox, Borderlands and the Gearbox Software and Borderlands logos are registered trademarks, all used courtesy of Gearbox Software, LLC. 2K and the 2K logo are trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All rights reserved. This software product includes Autodesk® Scaleform® software, © 2013 Autodesk, Inc. All rights reserved. Unreal® Engine, Copyright 1998-2014, Epic Games, Inc. All rights reserved. Unreal® is a registered trademark of Epic Games, Inc. FMOD Ex Sound System is a registered trademark of Firelight Technologies. All rights reserved. Uses Bink Video. Copyright © 1997-2014 by RAD Game Tools Inc. Uses Oodle. Copyright © 2008-2018 by RAD Game Tools Inc. Portions hereof © 2002-2016 by NVIDIA® Corporation. All rights reserved. All other copyrights or trademarks are the property of their respective owners

 

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet