Borderlands 3 Director's Cut Steam

Borderlands 3 Director's Cut Steam DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

RPG, Multiplayer, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

Borderlands 3 je nyní ještě větší díky přídavku Director's Cut, který obsahuje boj proti nájezdnickému bossovi, dodatečné příběhové mise, zákulisní bonusy a tři sady tematických sběratelských předmětů!

Prověř svoje schopnosti proti tomu nejděsivějšímu Varkidovi. O jeho jméně už dlouho šeptá krví zbrocená legenda a nyní se Hemovorous the Invincible probudil. Tento kolosální nájezdnický boss se uhnízdil na Pandoře a pouze ti nejlítější lovci vysoké zvěře mají šanci nakopat ho do chitinové zadnice a získat špičkovou kořist. Radši si k tomuto boji přizvi pár kamarádů a připrav se na koupel ve varkidích střevech – bude to pořádně nechutné!

Ava je mezitím přesvědčená, že má stopu v případu potenciálně nadpřirozených vražd, a rozhodla se zdokumentovat své nálezy v podobě podcastu na pokračování. Staň se jejím akčním kolegou a vyšetři podivné události na planetách Pandora, Promethea, Eden-6 a Nekrotafeyo, kde najdeš odpovědi (a kořist) s pomocí pár známých tváří.

V Director‘s Cut mohou Vault Hunters prohledat galaxii a vyřešit sérii vražd, získat kořist díky třem novým Vault Cards a užít si dosud neviděný vhled do vývoje hry Borderlands 3. Můžeš se rovněž podívat na začátky Borderlands 3, nepovedené scény a vystřižený obsah díky zákulisní kompilaci. A to není vše! Rovněž si můžeš prohlédnout galerii plnou konceptů, storyboardů, ztracených map a záběrů z Borderlands 3 z celého vývoje.

Součástí Director‘s Cut jsou tři Vault Cards, které ti zajistí chystané balíky tematické kořisti! Po vydání Vault Cards si je můžeš aktivovat a vylepšovat a odemknout si tak přehršle kosmetických předmětů a prvotřídního vybavení. První Vault Card vyjde společně s Director‘s Cut a bude obsahovat předměty, které vzdávají hold některým nejoblíbenějším padlým hrdinům z Borderlands. Až bude k dispozici více Vault Cards, budeš si moct vybrat, kterou chceš mít aktivní.

Tento obsah vyžaduje Borderlands 3 a je obsažen v Season Pass 2. První ze tří Vault Cards v rámci Director‘s Cut je nyní k dispozici, přičemž zbývající dvě vyjdou do konce roku 2021.

Co je nového

 • Zlom klepeto v boji proti Hemovorous the Invincible, obřímu bossovi varkidských nájezdníků, ze kterého padá ta nejlepší kořist ve hře (pokud ho tedy dokážeš zabít)
 • Navštiv nové lokace na několika planetách, vyšetři sérii zdánlivě paranormálních vražd a pomoc Avě spustit podcast Mysteriouslier
 • Užij si kolekci zákulisního obsahu z vývoje hry Borderlands 3, včetně konceptů, storyboardů, klipů a dalších
 • Propracuj se přes tři Vault Cards s tematickou kořistí a silným vybavením! Sbírej spoustu přidaných kosmetických předmětů, včetně nových hlav a skinů pro Vault Huntery, skinů zbraní a talismanů, živých emotikonů, skinů pro zařízení ECHO a pokojových ozdob, které si můžeš pyšně vystavit na palubě Sanctuary III

 

 

© 2020 IPerion, LLC. Vydává a distribuuje 2K. Gearbox a Borderlands a loga Gearbox Software a Borderlands jsou registrované obchodní známky, použité se svolením Gearbox Software, LLC. 2K a logo 2K jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena. 

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ POŽADAVKY 1080p

 • GamingOS – Windows 7/8/10 (nejnovější Service Pack)
 • Procesor – AMD FX-8350 (Intel i5-3570)
 • Paměť – 6 GB RAM
 • Grafická karta – AMD Radeon™ HD 7970 (NVIDIA GeForce GTX 680 2GB)
 • HDD – 75 GB

 

DOPORUČENÉ POŽADAVKY 1440P

 • GamingOS – Windows 7/8/10 (nejnovější Service Pack)
 • Procesor – AMD Ryzen™ 5 2600 (Intel i7-4770)
 • Paměť – 16GB RAM
 • Grafická karta – AMD Radeon™ RX 590 (NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB)
 • HDD – 75 GB

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet