Alone in the Dark: The New Nightmare

Alone in the Dark: The New Nightmare

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dobrodružné, Střílečky/FPS, Horory, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

Od okamžiku, ve kterém Edward Carnby a Aline Cedrac vstoupili na Ostrov Stínů, jsou nuceni čelit záhadné, zlé bytosti snažící se narušit jejich pokrok v nalezení 3 starověkých desek, které mají skrývat klíč k řešení neuvěřitelných a nebezpečných jevů. Edward a Aline jsou ohroženi na každém kroku. Sebemenší stín může skrývat obrovské tajemství nebo dokonce ještě větší noční můry… překonáš svůj strach?

 

Edward Carnby, paranormální detektiv je zpátky! A tentokrát jde o pomstu. Nejlepší přítel Carnebyho, Charles Fiske byl nalezen mrtev na tajuplném ostrově na pobřeží Maine, na Ostrově Stínů. Vyšetřování Carnbyho ho rychle zavede k Fredu Johnsonovi, který ho informuje, o pátrání Fiska po třech starověkých deskách, které mohou odemknout neuvěřitelné a nebezpečné síly, pokud jsou umístěny na určitém místě. Johnson se domluví s Carnbym, aby se společně vydali na stezku, našli Fiska a otevřeli nové vyšetřování hledání legendárních desek. Carnby přijímá výzvu a vydá se na cestu spolu s Johnsonem na cestu, na které chtějí zlikvidovat vraha Fiska a tím pádem ho pomstít.

 

Původní série survival hororů má pokračování v podobě čistého mixu intenzivní akce a dobrodružství plného napětí. Alone in the dark vtáhne hráče do temné a podivné atmosféry, kde normální pravidla neplatí. Hráč musí překonat svůj přirozený strach z neznámé temnoty a vést Edwarda Carnbyho tímto hlubokým a detailním příběhem. Carnby je ozbrojen pistolí, baterkou a musí najít předměty k přežití a tipy, které mu pomůžou uniknout jeho největší noční můře.

 

 

Vlastnosti hry:

• Znovuzrození originální série survival hororů

• Extrémně detailní a realistické prostředí

• Temná atmosféra, která si pohrává s temnotou a světlem. Použij baterku jako zbraň proti bytostem temnoty

• Hra je inspirovaná dílem H. P. Lovecrafta

• Vzrušující scénář, který překoná Tvá nejdivočejší očekávání

• Více než 20 postav v děsuplné atmosféře plné filmové vznešenosti a realismu

• 2 zcela odlišná, ale stejně strašidelná dobrodružství, zkombinovaná v jednom celku: vžiješ se do role Edwarda Carnbyho nebo Aline Cedrac?

 

 

 

 

© 2001 Atari Europe S.A.S. All Rights Reserved. Alone in the Dark is a registered trademark owned by Atari Europe S.A.S. in the US and other territories. - See more at: http://atari.com/buy-games/action/alone-dark-4-new-nightmare#sthash.WL7au1BW.dpuf

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: Windows® 98 SE/Me/2000 Pro/XP, Procesor: Intel Pentium® II 300 MHz, Paměť: 64 MB RAM, DirectX: Verze 9.0c, Místo na disku: 400 MB dostupného místa


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet