Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Hudební, Dobrodružné, Nezávislé, Plošinovky, Arkády

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi7

Popis

Dokážeš vybubnovat rytmus? Cestuj jako zelená LEDka uvězněná za záhadných okolností v rozbitém kazeťáku a rozehraj nejdokonalejší hudební prožitek. V této rytmické plošinovce, kde každá tvoje činnost musí probíhat přesně v rytmu hudby, ještě jednou oživ hudbu electro, dub a disco!

 

Charakteristika hry:

  • Cítění rytmu je klíčové, když skáčeš, běháš nebo útočíš. Musíš se přizpůsobit rytmu! Nikdy, z jakéhokoli důvodu, nehrej s vypnutým zvukem!
  • Probuď svou kreativitu, bav se hudbou a osvoboď svůj skrytý talent! Inside My Radio ti umožní skládat soundtrack: TY máš kontrolu, ať už ve svých činnostech, pohybech či v jamování, kdy si můžeš libovolně vybírat a mixovat skladby tak, jak chceš.
  • Hra je skládačka, ve které každá úroveň je jiná skladba: každá úroveň má jiné variace  electro, disco nebo dubu!
  • Líbí se ti rozehrávka, ale chceš více? Zkus dokončit úrovně dříve, než dojde čas v režimu  Time Attack. Je to čas rytmu nebo porážky: čím lépe vybubnováváš rytmus, tím větší získáváš násobitel výsledku a tím i lepší výsledek. Neztrať rytmus, protože jinak ztratíš násobitel  a dostaneš časový trest!

 

 

 

Inside My Radio © 2015 Seaven Studio. Developed by Seaven Studio. Licensed exclusively worldwide to and published by Iceberg Interactive B.V. All brands, product names, and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved. Made in France.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

minimum:

Operační systém: Windows XP SP3, Vista, 7, 8, Procesor: Dual Core 2 GHZ, Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: kompatibilní s DirectX 9.0c, 256 MB VRAM, DirectX: verze 9.0c, MB volného místa, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c

 

DOPORUČUJEME:

Windows 7 SP1 Jednotka: 900 MB volného místa, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet