WRC 7 FIA World Rally Championship (PC) DIGITAL + BONUS!

WRC 7 FIA World Rally Championship (PC) DIGITAL + BONUS!

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Sportovní, Simulace, Závodní

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Obsah her, označených tímto ratingem je považován za vhodný pro všechny věkové skupiny. Jistá úroveň násilí je (v humorném kontextu) akceptovatelná (Bugs Bunny nebo Tom & Jerry). Dítě by nemělo asociovat postavu na obrazovce s postavami reálného života, hra neustále naznačuje, že jde o čirou fantazii. Hra neobsahuje zvuky ani scény, které by mohly dítě vyděsit, nenarazíte v ní ani na vulgární výrazy.

Popis

Objednej si hru WRC 7 FIA World Rally Championship před premiérou a dostaneš bonus - automobil Porsche 911 GT3 RS R-GT!

Splň si svá přání a usedni za volant legendárního modelu automobilu: silného Porsche 911 GT3 RS R-GT, řízeného Romainem Dumasem, jezdcem na závodech FIA R-GT Cup. Řízení závodního automobilu se zadním pohonem je vynikající zkušenost ve WRC a je jedinečnou výzvou pro každého hráče, který hledá nové zážitky. Porsche 911 GT3 RS R-GT je k dispozici ve všech herních režimech (kromě Kariéry a personalizovaných  Mistrovství) a ve všech rallye, v kategorii "Bonusové automobily".

 


Zúčastni se 13 závodů a překonej 52 věrně znázorněných speciálních úseků Mistrovství světa v rallye FIA. Staň se těmi nejlepšími jezdci WRC a usedni za volantem nových, rychlejších, silnějších a ovladatelnějších aut. Vyber si jeden z perfektně napodobených vozů umožňující realistickou jízdu rallye automobilů od renomovaných výrobců jako je  Hyundai, Toyota, Citroën a Ford. Dostupných je 55 oficiálních týmů, zejména široký výběr řidičů tříd WRC 2 a WRC Junior. Na 13 časových úsecích v režimu Epic Stages, které trvají až 15 minut, čekají na hráče neuvěřitelné emoce – je to nejtěžší test odolnosti jak pro jezdce, tak pro fanoušky WRC!

 

Charakteristika hry:

  • Nová fyzika odráží sílu rallye automobilů WRC 2017.
  • Zcela změněné trasy zajišťují maximální realistický dojem během jízdy.
  • Lokální hra pro multiplayer na rozděleném monitoru.
  • Každý týden online výzva.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Minimum:

Operační systém: Windows® 7, procesor: Intel® Core i3 / AMD Phenom ™ II X2, paměť: 4 GB RAM, grafická karta: NVIDIA® GeForce® 9800 GTX / AMD Radeon ™ HD 5750, DirectX: verze 11, 19 GB volného místa, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX

 

DOPORUČUJEME:

Operační systém: Windows® 7 / Windows® 8, Procesor: Intel® Core i5 2500 / AMD FX 8150, Paměť: 8 GB RAM, Grafická karta: NVIDIA® GeForce® GTX780 / AMD Radeon ™ R9 290, DirectX: Širokopásmové připojení k internetu, Místo na disku: 19 GB volného místa, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet