Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Závodní

Jazyková verze:

Angličtina

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi3

Popis

World Rally Championship se po dlouhé době zase vrací na obrazovky našich strojů!

 

Jde o jediný titul, který na PC přináší oficiální auta, skutečné napětí závodů s časem a skutečné vzrušení z driftování a zatáčení přes ruční brzdu!

 

Hlavní vlastnosti:

  • Cesta do WRC: Pusťte se do výjimečného režimu kariéry, který vám dovolí projít se ve stopách skutečného jezdce WRC! Začněte vybudováním svého vlastního týmu a účastí v regionálních šampionátech, posunujte se krůček po krůčku až k nejprestižnějším kategoriím a získejte kontrakty s oficiálními týmu soutěže WRC
  • Závod s časem: Vyberte si svoje oblíbené auto a vytvořte s ním rekord na vaší oblíbené časové zkoušce! Váš nejlepší výkon budete moct nahrát na internet a pochopitelně si můžete stáhnout i jízdy světových rekordmanů!
  • Online žebříčky: Soutěžte v online sekci a střetněte se s ostatními hráči po celém světě. Budete moct organizovat a zúčastnit se úplně nastavitelných jednotlivých zkoušek, samostatných rally závodů nebo celých šampionátů. Získávejte zkušenosti a zvyšujte vaše online hodnocení, abyste se stali světovou jedničkou!
  • Úžasně zpracované počasí: Od zasněžených tratí ve Švédsku, přes technické asfaltové cesty ve Španělsku, až po prašné pouště Jordánska!

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows XP/Vista/7; Intel Pentium 4 2,4GHz; 1 GB RAM, 3 GB volného místa na disku; nVidia Geforce 7600/AMD Radeon X1600 s podporou DirectX 9.0C a Shader 3.0

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet