Terraforming Mars (PC) DIGITAL

Terraforming Mars (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, Digital

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Popis

Dobývání Rudé planety začíná! Meziplanetární korporace soutěží v přetváření Marsu na obyvatelnou planetu. Vynakládají obrovské sumy peněz a používají nejnovější technologie, aby zvýšily teplotu, obsah kyslíku v atmosféře a vytvořily oceány vody. Jak proces zúrodňování pokračuje, stále více lidí se z přelidněné Země stěhuje na Mars.

Ve hře Terraforming Mars, bude každý hrát za jednu meziplanetární společnost s určitým profilem. Budete hrát karty projektů, řídit svou produkci zdrojů, umísťovat na mapu svá města a zeleně a závodit o čestné tituly a vítězství ve vypsaných soutěžích. Bude to vaše korporace, kdo povede lidstvo do nové éry dějin?

 

O hře:

  • Oficiální adaptace kultovní stolní hry, věrně vyvinutá s pomocí Jacoba Fryxeliuse, autora této stolní hry.


Tahová strategie: vyberte specializovanou společnost, vybudujte zařízení, zkoumejte inovační technologie a řiďte produkce zdrojů

Život na Marsu? Zlepšete podmínky na Rudé planetě tím, že zahřejete a roztavíte na led. Vytvoříte tak oceány, zasadíte rostliny produkující kyslík a přivedete malé i velké druhy zvířat.

Rivalita mezi korporacemi: ten hezký les, který jste tam zasadili - nebyla by to škoda, kdyby byl na toto místo nasměrován velký asteroid?? Vyvíjejte projekty, které zpomalí vaše soupeře!

Mars pro každého: hrajte sólo nebo v multiplayerových nebo online hrách pro až 5 hráčů s lidmi nebo umělou inteligencí.

Varianta hry: Vyzkoušejte pravidla Corporate Era, abyste získali složitější hru. Tato možnost přidává nové karty, včetně 2 nových korporací, a zaměřuje se na ekonomiku a technologii. Jedná se o projekty, které nepřispívají přímo k terraformování, ale posílí korporace přidáním nových strategickým možností do hry.

Solo Challenge: Dokončete terraformování Marsu před koncem generace #14. Vyzkoušejte nová pravidla a funkce v nejnáročnějším sólovém režimu na planetě (té rudé). 

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

  • Operační systém: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
  • Procesor: Dual Core 3.0 GHz
  • Paměť: 4 GB RAM
  • Pevný disk: 250 MB volného místa

© Asmodee Digital 2018. © FryxGames 2016. Terraforming Mars™ is a trademark of FryxGames.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet