XCOM: Enemy Within (PC) DIGITAL

XCOM: Enemy Within (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

XCOM: Enemy Within je rozšíření do strategické hry XCOM: Enemy Unknown oceňované jako Hra roku 2012. Enemy Within přidává neuvěřitelné množství nových schopností, vylepšení a zbraní pro boj s novými nepřáteli a celou cizáckou hrozbou. Také obsahuje nové mapy, nové taktické a strategické možnosti, a nový multiplayerový obsah, který přináší úplně nový herní zážitek.

 

 • Nové schopnosti vojáků- Zkoumejte nové cizácké technologie, abyste posunuli schopnosti vašich agentů:
  • Genetické modifikace: Postavte genetické laboratoře a rozšiřte fyzické schopnosti vašich agentů včetně augmentatací hrudníku, mozku, očí, kůže a končetin.
  • MEC: Postavte kybernetické laboratoře a umožňete výrobu nových mechanizovaných exoskeletálních kyberobleků (zkráceně MEC). Nová třída MEC Trooper má speciální schopnosti právě pro využití MEC, a každý oblek můžete osadit novými zbraněmi jako třeba plamenomet nebo granátomet.
 • Nové zbraně a vybavení - Dejte svým agentům další taktickou výhodu díky novým projektům vašich inženýrů.
 • Nové nepřátelské hrozby- Osvojte si nové taktiky, abyste se mohli postavit novým cizáckým entitám jako třeba Mechtoid.
  • Nová strategická surovina: Nová cenná cizácká surovina, známá jako MELD, byla uvolněna na povrch planety, poskytujíce tak nové možnosti výzkumu a vylepšování.
 • Nové taktické výzvy a mapy - Na 47 přidaných mapách narazíte na nové taktické výzvy.
 • Nové multiplayerové mapy, jednotky a schopnosti - Vytvořte si svoji vlastní jednotku z širší nabídky možností a poražte nepřítele v intenzivních tahových bitvách jeden na jednoho.

 

© 1994-2013 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K, 2K Games, Firaxis Games, XCOM, XCOM: Enemy Unknown, XCOM: Enemy Within, a jejich příslušná loga jsou obchodními známkami Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní značky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

 

Obsah této videohry je smyšlený a jeho podobnost se skutečností je čiste něúmyslná a náhodná. Nemá za cíl ve hře reprezentovat nebo zobrazovat aktuální události, postavy, místa nebo objekty. Výrobci a vydavatelé této hry nepodporují, neschvalují ani nenabádají k násilí zobrazeném v této hře.

 

Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Hra vyžaduje základní hru XCOM: Enemy Unknown.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet