XCOM: Enemy Unknown (PC) DIGITAL

XCOM: Enemy Unknown (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Neznámý nepřítel ohrožuje Zemi, a tak se její vlády spojí dohromady a založí tajnou organizaci s názvem XCOM, která má za úkol mimozemský útok odrazit. V boji proti hrůzostrašné mimozemské invazi se dostáváte do role velitele XCOMu a vaším úkolem je zajistit jak bezpečnost celé planety, tak i obstarat finance na veškeré fungování organizace.

XCOM: Enemy Unknown je remakem slavné strategické hry z roku 1993 X-COM, kterou vyvinuli tvůrci řadou cen ověnčené hry Civilization. Osud celého lidstva je ve vašich rukách - je třeba postavit a spravovat plně funkční základnu, zkoumat mimozemské technologie, plánovat bojové mise a ovládat pohyb vojáků v bitvě.

 


Co vás čeká:

 

  • Celosvětová hrozba: XCOM tým se ve více než 70 jedinečných misích dostane do bojů po celé zeměkouli a čeká ho vyjednávání s vládami po celém světě.
  • Strategická základna: Je třeba najmout, upravit a vycvičit jedinečné vojáky, stejně jako se starat o ostatní civilní pracovníky. Stavět a rozšiřovat velitelství XCOM a detekovat a odvracet mimozemské hrozby.
  • Rozvinutá strategie: XCOM: Enemy Unknown přináší skvělý pozemní boj, ve kterém mísí taktickou tahovou hru s úžasnými akčními sekvencemi.
  • Taktický boj: Ovládejte v tahových bitvách družstva svých vojáků a do vzdušného boje vyrazte s jednotkami Interceptor či Skyranger.

 

 

© 1994-2012 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K, 2K Games, Firaxis Games, XCOM, XCOM: Enemy Unknown a jejich odpovídající loga jsou obchodními známkami společnosti Take-Two Interactive Software, Inc. Ikona hodnocení je obchodní známkou Entertainment Software Association. Unreal® je registrovanou obchodní známkou společnosti Epic Games, Inc. Unreal® Engine, Copyright 1998-2012, Epic Games, Inc. Používá Bink Video Technology. Copyright © 1997-2012 RAD Game Tools, Inc. Tento software používá software Autodesk® Scaleform®, © 2012 Autodesk, Inc. Autodesk a Scaleform jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami společnosti Autodesk, Inc., nebo jejich dceřiných či přidružených společností na území Spojených států amerických nebo dalších zemí. © 2012 NVIDIA Corporation. Všechna práva vyhrazena. NVIDIA, logo NVIDIA, PhysX, The way it's meant to be played a 3D Vision jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami společnosti NVIDIA Corporation na území Spojených států a dalších zemí. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní známky jsou majetkem právoplatných vlastníků.

 

Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS: Windows Vista, procesor: dvoujádrový, 2 GHz, paměť: 2 GB RAM, grafická karta: NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT nebo lepší, verze DirectX®: 9.0, pevný disk: 20 GB volného místa, zvuková karta: kompatibilní s DirectX, další požadavky: širokopásmové internetové připojení

 

Další požadavky a podpůrné prostředky: Počáteční instalace vyžaduje jednorázové připojení k ověřovací službě Steam; vyžadována instalace následujícího softwaru (dodávaného se hrou): klientský program Steam, DirectX 9, Visual C++ 2008 Redistributable, DirectX a Microsoft .NET 4.

DLC

XCOM: Enemy Unknown - Elite Soldier Pack (PC) DIGITAL

119 Kč

XCOM: Enemy Unknown - Slingshot Content Pack (PC) DIGITAL

169 Kč

XCOM: Enemy Within (PC) DIGITAL

669 Kč

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet