XCOM 2 (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

XCOM 2 (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

XCOM 2 je pokračováním Hry roku 2012 – oceňované strategie XCOM: Enemy Unknown.

 

Země se změnila. Dvacet let uplynulo od okamžiku, kdy světoví lídři bezpodmínečně kapitulovali a poslední linie obrany země před mimozemšťany – XCOM – byla rozpuštěna. Nyní vládnou Zemi mimozemšťané. Budují zářná města, která slibují skvělou budoucnost pro lidstvo, ale pod tím vším se skrývá zlověstný plán a likvidace všech, kdo si troufnou odporovat jejich novým nařízením.

 

Jen ti, kdo žijí na kraji světa, mají to, co by se dalo nazývat svobodou. A právě tady se seskupují síly, aby se postavily za humanitu. Zbytky jednotek XCOM, které jsou stále na útěku, musejí povstat z popela, odhalit hrozivou pravdu za mimozemskou okupací a zničit mimozemskou hrozbu jednou provždy.

 

  • XCOM NA ÚTĚKU: Ujměte se velení Avengeru, kdysi zásobovací lodě mimozemšťanů, nyní mobilního velitelství jednotek XCOM.
  • NAVERBUJTE VOJÁKY ODPORU: Pět tříd vojáků, každá se svým vlastním stromem dovedností. Mezi nimi jsou i novinky jako například Momentum, se kterou můžete vytvářet vojáky na míru vaší taktice.
  • TAKTICKÝ GERILOVÝ BOJ: Nové herní koncepty nabízejí více flexibility taktiky v boji. Momentálně stav světa ovlivňuje prostředí každé mise. Použijte utajení k přepadení nepřátelských jednotek. Oberte nepřátele o cenné vybavení a artefakty. Zachraňujte důležité osoby a padlé vojáky tím, že je odnesete do bezpečného místa.
  • NOVÉ DRUHY NEPŘÁTEL: Pestrá nabídka nepřátel druhu ADVENT, útočných síl mimozemských okupantů, skýtá taktickou výzvu.
  • ZKOUMEJTE, VYVÍJEJTE A VYLEPŠUJTE: Upravujte a stavte nové místnosti na Avengeru, které zajistí jednotkám XCOM nové dovednosti na bojišti.  Využijte své vědce a inženýry k výrobě a vylepšování výzbroje a výstroje podle vaší taktiky.
  • KAŽDÁ MISE PŘEDSTAVUJE UNIKÁTNÍ VÝZVU: Vydejte se na mise po celém světě, od divočiny, přes centra obrovských měst vybudovaných mimozemšťany, až do jejich základen.
  • VYTVÁŘEJTE VLASTNÍ MODY: Komunitní nástroje vám umožní vytvoření vlastních kampaní, taktickou hru, vetřelce, herní třídy, strategické prvky, a vše sdílet přes Steam Workshop.
  • PUSŤTE SE DO SOUBOJŮ V MULTIPLAYERU: Smíšené týmy mimozemšťanů a lidí bojují proti sobě na náhodně generovaných mapách.

 

 

©2015 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K, Firaxis Games, XCOM, XCOM 2, and their respective logos are trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All rights reserved.

 

Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement: http://www.take2games.com/eula/

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: Windows® 7, 64-bit
Procesor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz nebo AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 nebo lepší
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 45 GB volného místa
Zvuková karta: kompaibilní s DirectX 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet