XCOM 2 Digital Deluxe (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

XCOM 2 Digital Deluxe (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

XCOM 2 Digital Deluxe Edition obsahuje plnou hru, XCOM 2 Reinforcement Pack a digitální soundtrack.

 

XCOM 2

 

XCOM 2 je pokračováním Hry roku 2012 – oceňované strategie XCOM: Enemy Unknown.

 

Země se změnila. Dvacet let uplynulo od okamžiku, kdy světoví lídři bezpodmínečně kapitulovali a poslední linie obrany země před mimozemšťany – XCOM – byla rozpuštěna. Nyní vládnou Zemi mimozemšťané. Budují zářná města, která slibují skvělou budoucnost pro lidstvo, ale pod tím vším se skrývá zlověstný plán a likvidace všech, kdo si troufnou odporovat jejich novým nařízením.

 

Jen ti, kdo žijí na kraji světa, mají to, co by se dalo nazývat svobodou. A právě tady se seskupují síly, aby se postavily za humanitu. Zbytky jednotek XCOM, které jsou stále na útěku, musejí povstat z popela, odhalit hrozivou pravdu za mimozemskou okupací a zničit mimozemskou hrozbu jednou provždy.

 

  • XCOM NA ÚTĚKU: Ujměte se velení Avengeru, kdysi zásobovací lodě mimozemšťanů, nyní mobilního velitelství jednotek XCOM.

 

  • NAVERBUJTE VOJÁKY ODPORU: Pět tříd vojáků, každá se svým vlastním stromem dovedností. Mezi nimi jsou i novinky jako například Momentum, se kterou můžete vytvářet vojáky na míru vaší taktice.

 

  • TAKTICKÝ GERILOVÝ BOJ: Nové herní koncepty nabízejí více flexibility taktiky v boji. Momentálně stav světa ovlivňuje prostředí každé mise. Použijte utajení k přepadení nepřátelských jednotek. Oberte nepřátele o cenné vybavení a artefakty. Zachraňujte důležité osoby a padlé vojáky tím, že je odnesete do bezpečného místa.

 

  • NOVÉ DRUHY NEPŘÁTEL: Pestrá nabídka nepřátel druhu ADVENT, útočných síl mimozemských okupantů, skýtá taktickou výzvu.

 

  • ZKOUMEJTE, VYVÍJEJTE A VYLEPŠUJTE: Upravujte a stavte nové místnosti na Avengeru, které zajistí jednotkám XCOM nové dovednosti na bojišti.  Využijte své vědce a inženýry k výrobě a vylepšování výzbroje a výstroje podle vaší taktiky.

 

  • KAŽDÁ MISE PŘEDSTAVUJE UNIKÁTNÍ VÝZVU: Vydejte se na mise po celém světě, od divočiny, přes centra obrovských měst vybudovaných mimozemšťany, až do jejich základen.

 

  • VYTVÁŘEJTE VLASTNÍ MODY: Komunitní nástroje vám umožní vytvoření vlastních kampaní, taktickou hru, vetřelce, herní třídy, strategické prvky, a vše sdílet přes Steam Workshop.

 

  • PUSŤTE SE DO SOUBOJŮ V MULTIPLAYERU: Smíšené týmy mimozemšťanů a lidí bojují proti sobě na náhodně generovaných mapách.

 

Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: Windows® 7, 64-bitProcesor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz nebo AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHzPaměť: 4 GB RAMGrafická karta: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 nebo lepšíDirectX: Verze 11Pevný disk: 45 GB volného místaZvuková karta: kompaibilní s DirectX 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet