Worms Ultimate Mayhem (PC) DIGITAL

Worms Ultimate Mayhem (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, Multiplayer

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Worms™: Ultimate Mayhem je poctivá trojrozměrná „Worms™“ hra. Nabijte zbraně a těšte se na zbrusu novou tahovou kreslenou akci, plnou zkázy a ničení. Převedení hry do 3D přináší spoustu nových strategických i herních možností. Je to prostě mela, při které bude váš počítač praskat ve švech. Čeká vás více než 70 misí a soubojů pro jednoho hráče, online i lokální multiplayer až pro 4 účastníky, pět režimů pro více hráčů, úspěchy a trofeje, spousta možností, jak si upravovat červíky i zbraně, a samozřejmě také prostředí, které lze zcela zničit. Pečlivě si naplánujte bitvy a probojujte se všemi misemi z „Worms™ 3D“ a z „Worms™: Ultimate Mayhem“ – jedná se prostě o dvě hry v jednom. Jsou ovšem obohacené o plně HD rozlišení, herní vylepšení a další bonusový obsah. Jedná se prostě o nejlepší kolekci 3D „Worms™“!

 

ROZŠÍŘENÝ OBSAH PRO JEDNOHO HRÁČE:

 • Rozmanitý výběr obsahu pro jednoho hráče přináší to nejlepší z her 3D „Worms™ů“, od střeleckých soubojů až po rychlý běh. V kampani pro jednoho hráče na vás čeká soubor potrhlých červíků, kteří vás pobaví nově namluvenými hláškami. Ve spoustě různých soubojů pak budete muset zvládnout a ovládnout všechny možnosti hry (jako je například pilotování tryskového batohu nebo řízení padáku), naučit se přesně střílet či ve stanoveném limitu nasbírat určitý počet jistých předmětů.

 

ONLINE A LOKÁLNÍ MULTIPLAYER:

 • Plnohodnotný online multiplayer až pro 4 účastníky obsahuje mnoho herních režimů, jako je například „obrana sochy“, „vlast“, nebo prostě „deathmatch“. Můžete ale vytvářet vlastní hry, ve kterých se s přáteli chcete utkat. Jelikož hra funguje na tahovém systému, lze hrát ve více lidech i offline na jednom počítači.
 • Boje se odehrávají v náhodně vygenerovaném prostředí, které pak můžete použít a případně nasdílet nebo použít pro úpravy map pro více hráčů.

 

SOUTĚŽTE:

 • Zahrajte si standardní či hodnocené hry a zkuste se dostat mezi nejlepší hráče, jejichž seznam se nachází na systému Steam.

 

OBROVSKÉ MOŽNOSTI PŘIZPŮSOBENÍ:

 • Můžete si pojmenovat týmy, vybrat červíkům kloboučky, brýle, kníry, hlášky, vlaječky a dokonce i náhrobní kameny pro případ smrti.

 

WORMS™ ZBRANĚ A SCHOPNOSTI:

 • Můžete se těšit na spoustu již klasických červích zbraní, jako je například svatý granát, bazuka, dynamit, banánová bomba, baseballová pálka, superovce a tak dále.
 • Můžete narazit i na pár šílených surrealistických zbraní. Jako je například únos mimozemšťany, úder tlusťochů, povodeň, nafukovací Angličan, stařenka, hvězdný prach či kravské bombardování – toho všeho můžete v boji se soupeři využít.

 

VLASTNÍ ZBRANĚ:

 • Z rozsáhlé škály různých komponentů si můžete připravovat vlastní zbraně. Ty se pak připojí k vašemu arzenálu, ale zůstanou zcela v tajnosti, dokud je neuvedete do hry a šeredně tak nepřekvapíte nepřátele.

 

TRASH TALK:

 • Ve hře funguje hlasový chat, takže můžete aplaudovat spoluhráčům, nebo vyhrávající soupeře alespoň slovy zneuctít.

 

PLNĚ ZNIČITELNÉ PROSTŘEDÍ:

 • Vše se v reálném čase deformuje.

 

NOVÝ MÓD OBRAZ-V-OBRAZE:

 • Tímto způsobem lze sledovat vše, co hráč při útoku provádí, a zároveň sledovat jeho kolegu na útěku. Díky tomuto systému vám prostě neujde naprosto nic.

 

CELÁ ŘADA HERNÍCH VYLEPŠENÍ A ZDOKONALENÍ:

 • Nový způsob snímání umožňuje, aby kamera lépe sledovala akci. Optimalizovaná umělá inteligence zaručuje chytřejší nepřátele a synchronizace řeči s pohyby úst přináší v režimu pro jednoho hráče spoustu legrace!
 • Nové vizuální ztvárnění, dynamické osvětlení ve skutečném čase a „post process“ efekty a shadery zaručují, že řádění červíků bude ještě působivější než kdy dřív.

 

 

Worms™: Ultimate Mayhem Developed by Team17 Software Ltd. © 2011. Team17 Software Ltd, Worms™, Worms™ 3D and Worms™: Ultimate Mayhem are trademarks or registered trademarks of Team17 Software Limited. Original concept by Andy Davidson. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners. Developed and published by Team17 Software Limited.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows 7 / Vista / XP, 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (a vyšší) nebo AMD64X2 (a vyší), 2 GB RAM, 512 MB NVIDIA GeForce 8400 / ATI Radeon HD 4650 a vyšší, podpora DirectX® 9.0c, 1,8 GB volného místa na disku, zvuková karta kompatibilní s rozhraním DirectX 9.0c, připojení k internetu.

 

Poznámka: v některých případech může PC vyžadovat specifický ovladač. Pokud výrobce již nepodporuje váš hardware, může dojít k tomu, že hru nebudete moci spustit. V těchto případech vám nemůžeme nijak pomoci a doporučujeme se obrátit na výrobce hardwaru. Jedná se o problém především notebooků a objevuje se u vybraných modelů víceméně všech známých výrobců.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet