Warlock 2: The Exiled (PC/MAC) DIGITAL

Warlock 2: The Exiled (PC/MAC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, RPG, Hry pro Mac, Hry pro Linux

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Svět byl rozbit na kousky a vy jste byli vypovězeni na jeden z jeho mnoha úlomků. Nastal čas vrátit se na Ardanii a pomstít se těm, kteří vás vyhnali. Probojujte se roztříštěnými královstvími obydlenými ostatními vyhnanci, nepřátelskými Mágy a hrůzostrašnými příšerami. Jakmile se dostanete zpět do Ardanie, budete muset čelit té největší hrozbě: Čtyřem zástupcům Sjednoceného. Porazte každého, kdo se vám postaví, získejte pátky váš domov a pomstěte se.

 

Warlock 2 je tahová strategie odehrávající se ve fantasy světě. Postavte se proti Velkým mágům, veďte mocné armády do zuřivých bitev, ohánějte se prastarou magií, používejte mazanou diplomacii a věřte vašim zbraním. Zažijte tu pravou výzvu v singleplayeru i multiplayeru.

 

  • Fantasy válečná hra jako žádná jiná: Diplomatické vítězství není možnost, neodpočinete si dokud nebudou vaši nepřátelé ležet rozdrcení silou vaší strategické dokonalosti! Tahové hexové mapy vám dávají čas promyslet si vaše další kroky, a vašimi zbraněmi jsou rosáhlé armády, které přemohou každého, kdo se vám odváží postavit.
  • Jste Velký mág: Vyberte si, za koho budete hrát z nabídky čítající přes tucet Velkých mágů, kteří mají různé schopnosti a kouzla, a vyberte si národ, kterému budete velet na vaší cestě za vítězstvím. Pokud se vám žádný Velký mág nelíbí, můžete si vytvořit vlastního úplně od nuly.
  • Hrdě využívejte vaše magickou moc: Při vašem tažení vám pomůže nejen skvělé velení v bitvě, ale také vaše vynikající magické schopnosti. Opatrně vyzkoumejte přes 170 kouzel a vyberte si, v čem se budete specializovat, od kouzle pro přímý útok, až po terraformovací kouzla, nebo se přikloňte k jednomu z bohů a využijte jejich mocná požehnání. Časem budete dokonce schopní upravit si každé kouzlo použitím mocných run.
  • Rozmanitý svět vyžaduje různé přístupy: Každá z několika různých náhodně generovaných map nabízí k překonání různé výzvy a protivníky. Využijte terén k vlastnímu prospěchu!
  • Různé kampaně: Vyberte si, jestli se chcete střetnout s vašimi nepřáteli na velké mapě v sandboxovém režimu a nebo se raději vydáte na cestu Vyhnance s příběhem o pomstě plným zvratů a odboček, kde udeříte na ty, kteří vás vypověděli ze světa Ardania.
  • Vybudujte armádu: Všechny národy, kterým budete velet nebo s nimi budete bojovat, mají vlastní unikátní jednotky. Vyberte si, jestli chcete nasadit do boje statečné Lidi, velet hordám Nemrtvých, využívat záhadné Planeswalkery nebo je všechny zkombinovat podle vlastní chutě. Zvolit si budete moct z 6 různých ras, přičemž každá z nich má svoje silné i slabé stránky.
  • Najímejte hrdiny: Jak poroste vaše reputace, vaše země bude přitahovat náhodné hrdiny, kteří okoření vaše bitvy. Vybavte je legendárními artefakty ať už nalezenými nebo vytvořenými a udělejte z nich veliteleEquip them with legendary artifacts, found or crafted, and make them your battlefield commanders.

 

 

© 2014 Paradox InteractiveTM.  Obchodní známky patří jejim výhradním vlastníkům. Všechny práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows: Windows Vista 64-bit, Windows 7 64-bit; dvoujádrový procesor 2,66 GHz nebo lepší; 4 GB RAM; grafická karta nVidia GeForce 8600 GT nebo ATI Radeon HD 6570; DirectX 9.0c; 2 GB volného místa na disku; zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0c

 

Linux: Testováno na Ubuntu a Fedora; dvoujádrový procesor 2,66 GHz nebo lepší; 4 GB RAM; grafická karta nVidia GeForce 8600 GT nebo ATI Radeon HD 6570; 2 GB volného místa na disku

 

Mac: Maveric nebo 10.8;dvoujádrový procesor 2,66 GHz nebo lepší; 4 GB RAM; grafická karta nVidia GeForce 8600 GT nebo ATI Radeon HD 6570; 2 GB volného místa na disku


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet