Wargame: European Escalation (PC) DIGITAL

Wargame: European Escalation (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Nedostupné

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Wargame: European Escalation je intenzivní a působivá real-time strategie, kde se realismus a strategie setkávají v prvních liniích. Postavte svoji armádu z fenomenální nabídky vozidel a jednotek (přes 350 různých modelů), a vstupte do obrovské vojenské kampaně celou Evropou osmdesátých let, když Studená válka hrozí přerůst ve 3. světovou válku.

 

Díky mocnému enginu IRISZOOM nabízí Wargame dechberoucí grafiku a bitvy tak působivé jako jsou strategické. Připravte se povolat stovky jednotek všech možných typů - tanky, helikoptéry a pěší jednotky nevyjímaje - pod vaše velení v intenzivních bitvách na gigantických mapách rozkládajících se až na 150 km čtverečních!

 

Online služba EugenNet poskytuje plný multiplayerový zážitek, včetně vytváření klanů, organizace her a světový systém hodnocení, kde se až 8 hráčů může najednou utkat v masivních bitvách stovek jednotek.

 

 

©2012 Eugen Systems a Focus Home Interactive. Vyrobeno společností Eugen Systems a vydáno společností Focus Home Interactive. Wargame: European Escalation, Focus, Focus Home Interactive a její loga jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami společnosti Focus Home Interactive. Všechna práva vyhrazena. R.U.S.E, IRISZOOM jsou obchodními známkami společnosti Ubisoft Entertainment v U.S. a/nebo v jiných zemích. Všechna ostatní jména, obchodní známky a loga jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS: Windows XP SP3/Windows Vista SP2/Windows 7, procesor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.5 GHZ, paměť: 1024 MB (XP)/2048 MB (Vista/7), grafická karta: ATI Radeon X1800 GTO/nVidia GeForce 7600 GT nebo lepší, 256 MB VRAM, HDD: 10 GB, zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet